Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jest dopiero myślenie żeby nie stracić cennych sekund jadąc za kimś na do-hamowaniu.

http://www.mototube.pl/film/4816/pojedynek-kubicy-z-sutilem-przed-wjazdem-do-alei-serwisowej---gp-kanady-2010/

hehehe, chyba ten manewr trochę zdekoncentrował Sutila :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To jest dopiero myślenie żeby nie stracić cennych sekund jadąc za kimś na do-hamowaniu.

http://www.mototube.pl/film/4816/pojedynek-kubicy-z-sutilem-przed-wjazdem-do-alei-serwisowej---gp-kanady-2010/

nie do wiary ,jaja to ma :good:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 22:47_________________________________________________

To jest dopiero myślenie żeby nie stracić cennych sekund jadąc za kimś na do-hamowaniu.

http://www.mototube.pl/film/4816/pojedynek-kubicy-z-sutilem-przed-wjazdem-do-alei-serwisowej---gp-kanady-2010/

hehehe, chyba ten manewr trochę zdekoncentrował Sutila :decayed:

trochę myslę że chłop nie wiedział co sięstało
Opublikowano

trochę myslę że chłop nie wiedział co się stało

to może mieć dobry wpływ na przyszłe występy Roberta. Dotychczas często się zdarzało, że Sutil krzyżował mu plany: opóźniał, trudno go było wyprzedzić itp. W kolejnych wyścigach gdy Adrian zobaczy w lusterku lub przed sobą żółty bolid, to może będzie wpadał w taki chwilowy stan dekoncentracji :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

trochę myslę że chłop nie wiedział co się stało

to może mieć dobry wpływ na przyszłe występy Roberta. Dotychczas często się zdarzało, że Sutil krzyżował mu plany: opóźniał, trudno go było wyprzedzić itp. W kolejnych wyścigach gdy Adrian zobaczy w lusterku lub przed sobą żółty bolid, to może będzie wpadał w taki chwilowy stan dekoncentracji :naughty: :naughty:

:naughty::polew:
Opublikowano

Przygotowania już trwają:

http://www.f1.pl/Artykul.82+M59c6db69238.0.html

Kto jedzie? :naughty: Może jakiś zbiorowy wypad? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Przygotowania już trwają:

http://www.f1.pl/Artykul.82+M59c6db69238.0.html

Kto jedzie? :naughty: Może jakiś zbiorowy wypad? :gwizdanie:

ja jadę
Opublikowano

ja też jadę :)

Opublikowano

To spot ogolnopolski bedzie :kox:

Opublikowano

będę :)

Opublikowano

Jakiegos grilla trzeba zabrac :naughty: :naughty:

Opublikowano

Zlot w Poznaniu...? :naughty: Może jakiś punkt zborny w Gnieźnie (komu po drodze) i dalej razem? Może być wesoło :kox:

Z parkowaniem koło toru będzie baaardzo ciężko. Tylko wczesny przyjazd daje szanse na jakieś miejsce.

[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 23:10_________________________________________________http://www.f1.pl/Artykul.82+M58a9ad02517.0.html

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

za***iste informacje :good:

Opublikowano

Staram się być na bieżąco :przebiegly:

Opublikowano

Przygotowania już trwają:

http://www.f1.pl/Artykul.82+M59c6db69238.0.html

Kto jedzie? :naughty: Może jakiś zbiorowy wypad? :gwizdanie:

I ja też się wybieram :)

Byłem na BMW Pit Lane Park w 2008 i teraz też na pewno będę, szkoda tylko że nie ma opłat za wejście - zmniejszyła by się ilość ludzi i można by było w spokoju obejrzeć wszystko :)

Opublikowano

No raczej będzie ciasno... :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.