Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Massa i Rosberg są tak blisko Roberta tylko ze względu na wpadki techniczne renault: zepsute pompy, urwane ośki, niedokręcone koła oraz brak kanału F przez większość sezonu. Inaczej Kubica walczyłby o 5 miejsce z Buttonem

taaa dobrze że Rosbergowi na węgrzech koło w pitstopie nie odpało

i w japonii w trakcie wyścigu

i w koreii webberowi nie zapomniało sie o hamulcach stając na drodze rosberga

no ale przeciez tylko Robert ma pecha :gwizdanie:

gdyby od wyscigu w barcelonie ewidentnie nie rozwijano bolidu pod Schumachera, to Rosberg byłby wyżej i od Roberta i od Massy i nawet Buttona, bo jest zwyczajnie od niego szybszy, a bolidy Mercedesa i McLarena na początku sezonu były bardzo porównywalne

KAŻDY kierowca w stawce miał w niektórych wyścigach pecha, i pisanie, że gdyby nie pech Robert walczyły o 5-te miejsce z Buttonem, to jakieś pobożne życzenia fanatyków Roberta

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

W pełni popieram

Opublikowano

Świetny post :good:

To i ja się dorzucę:

Bruno Senna:

Opublikowano

Jeszcze nawiązując do F1:

Opublikowano

Grand Prix Brazylii:

piątek:

13.00 - 14.30: 1. trening

17.00 - 18.30: 2. trening

sobota:

14.00 - 15.00: 3. trening

17.00 - 18.00: Kwalifikacje

niedziela:

17.00 - 19.00: Wyścig

Opublikowano

Petrov znowu skasował bolid juz na 1 treningu :polew:

Opublikowano
14:15

Słabsze czasy osiągają Ferrari - Massa ma dziesiąty rezultat a Alonso dwunasty.

To jest ściema SF :przebiegly:

Ściema jak nic... :naughty:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 14:25_________________________________________________

Petrov znowu skasował bolid juz na 1 treningu :polew:

:polew:

Opublikowano

Petrov znowu skasował bolid juz na 1 treningu :polew:

:no:

Opublikowano

Petrov znowu skasował bolid juz na 1 treningu :polew:

:no:

Co za patałach :polew: :polew: :polew:

pewnie wniósł juz więcej strat niż kasy :wallbash:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 15:58_________________________________________________Dać mu Wladimirca a nie bolid F1 :polew:

Opublikowano

Robcio 5. :good:

Opublikowano

zwróćcie uwagę że on to zrobił wszystko na wciśniętym hamulcu :doh1:

Opublikowano

Vettel poniżej 1:12... :confused4:

Opublikowano

i tak coś spieprzy w czasie wyścigu

Opublikowano

i tak coś spieprzy w czasie wyścigu

Bardzo prawdopodobne, bo musi postawić wszystko na jedną kartę, jeśli myśli jeszcze o zdobyciu tytułu.

Marzeniem dla mnie byłaby powtórka kolizji Red Bulli i Alonso startujący do wyścigu np. z 3. pola za nimi :D[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 18:21_________________________________________________Robert 6. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.