Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jakim polskim programie leca kwalifikacje?

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na jakim polskim programie leca kwalifikacje?

na polsacie oraz polsacie sport extra

Opublikowano

Na jakim polskim programie leca kwalifikacje?

na polsacie oraz polsacie sport extra

Oczywiście :good:

Pietrov w ostatniej chwili spadł po za pierwszą dziesiątkę, Sutil go wyprzedził o 0.004 :shocked:

Opublikowano

Na jakim polskim programie leca kwalifikacje?

na polsacie oraz polsacie sport extra

Oczywiście :good:

Pietrov w ostatniej chwili spadł po za pierwszą dziesiątkę, Sutil go wyprzedził o 0.004 :shocked:

cos slabo policzyles 1:39:068 vs 1:39:034 - roznica to 0.034

Opublikowano

Jak to Kubica mawiał lepiej startować z P11 niż P9 lub P10. A więcej by Witek nie wycisnął.

RedBull jest nadal piekielnie mocny tyle w tym temacie :good:

Opublikowano

Na jakim polskim programie leca kwalifikacje?

na polsacie oraz polsacie sport extra

Oczywiście :good:

Pietrov w ostatniej chwili spadł po za pierwszą dziesiątkę, Sutil go wyprzedził o 0.004 :shocked:

cos slabo policzyles 1:39:068 vs 1:39:034 - roznica to 0.034

Nie patrzyłem na tabele, sorry to była chyba różnica jaką Sutil pobił w porównaniu ze swoim poprzednim czasem.

Na pewno - 0.004 wyskoczyło jak minął metę w 2Q.

Opublikowano

Na jakim polskim programie leca kwalifikacje?

na polsacie oraz polsacie sport extra

Oczywiście :good:

Pietrov w ostatniej chwili spadł po za pierwszą dziesiątkę, Sutil go wyprzedził o 0.004 :shocked:

cos slabo policzyles 1:39:068 vs 1:39:034 - roznica to 0.034

Nie patrzyłem na tabele, sorry to była chyba różnica jaką Sutil pobił w porównaniu ze swoim poprzednim czasem.

:) tez niemozliwe. gdyby jego poprzedni czas byl gorszy o 0,004 to bylby juz wczesniej przed Vicia. ale niewazne, nic to nie wnosi do tematu

Opublikowano

To może źle widziałem :polew:

Opublikowano

Trochę mnie Alonso rozczarował. Po treningach narobił mi sporego apetytu na więcej :(

Ale nic to. Jutro wyścig, także nic jeszcze straconego

Opublikowano

będą nudy znowu wygra krzywy pysk vel vetelek :sick3:

Opublikowano

będą nudy znowu wygra krzywy pysk vel vetelek :sick3:

takie teksty to dla siebie zachowaj..

Opublikowano

będą nudy znowu wygra krzywy pysk vel vetelek :sick3:

takie teksty to dla siebie zachowaj..

bo :?: mam prawo wyrażać swoje niezadowolenie i nic ci do tego :tongue4:
Opublikowano

będą nudy znowu wygra krzywy pysk vel vetelek :sick3:

takie teksty to dla siebie zachowaj..

bo :?: mam prawo wyrażać swoje niezadowolenie i nic ci do tego :tongue4:

Niezadowolenie i owszem, ale niekoniecznie musisz obrażać Vettela, który wygrywa uczciwie wyścigi.

Raczej nijak ma się to do idei sportowej rywalizacji :thumbdown:

Opublikowano

będą nudy znowu wygra krzywy pysk vel vetelek :sick3:

takie teksty to dla siebie zachowaj..

bo :?: mam prawo wyrażać swoje niezadowolenie i nic ci do tego :tongue4:

Niezadowolenie i owszem, ale niekoniecznie musisz obrażać Vettela, który wygrywa uczciwie wyścigi.

Raczej nijak ma się to do idei sportowej rywalizacji :thumbdown:

uczciwie :wallbash: przecież wiadomo wszem i wobec że krzywy pysk jest faworyzowany w red bulu, Ty to nazywasz uczciwą rywalizacją, ochłoń :cool1:
Opublikowano

będą nudy znowu wygra krzywy pysk vel vetelek :sick3:

takie teksty to dla siebie zachowaj..

bo :?: mam prawo wyrażać swoje niezadowolenie i nic ci do tego :tongue4:

Niezadowolenie i owszem, ale niekoniecznie musisz obrażać Vettela, który wygrywa uczciwie wyścigi.

Raczej nijak ma się to do idei sportowej rywalizacji :thumbdown:

uczciwie :wallbash: przecież wiadomo wszem i wobec że krzywy pysk jest faworyzowany w red bulu, Ty to nazywasz uczciwą rywalizacją, ochłoń :cool1:

Jest faworyzowany, bo jest lepszy. Tak samo jak Hamilto w MacLarenie, Alonso w Ferrari, czy Kubica (był) w Renault, a swego czasu Nikoś był faworyzowany w BMW Sauber, mimo, że był słąbszy. Co ma jedno do drugiego.

Wskaż mi zawody, w których Vettel wygrał niezasłużenie...

Opublikowano

będą nudy znowu wygra krzywy pysk vel vetelek :sick3:

takie teksty to dla siebie zachowaj..

bo :?: mam prawo wyrażać swoje niezadowolenie i nic ci do tego :tongue4:

Niezadowolenie i owszem, ale niekoniecznie musisz obrażać Vettela, który wygrywa uczciwie wyścigi.

Raczej nijak ma się to do idei sportowej rywalizacji :thumbdown:

uczciwie :wallbash: przecież wiadomo wszem i wobec że krzywy pysk jest faworyzowany w red bulu, Ty to nazywasz uczciwą rywalizacją, ochłoń :cool1:

Jest faworyzowany, bo jest lepszy. Tak samo jak Hamilto w MacLarenie, Alonso w Ferrari, czy Kubica (był) w Renault, a swego czasu Nikoś był faworyzowany w BMW Sauber, mimo, że był słąbszy. Co ma jedno do drugiego.

Wskaż mi zawody, w których Vettel wygrał niezasłużenie...

wszystkie :polew:
Opublikowano

:doh1:

Opublikowano

będą nudy znowu wygra krzywy pysk vel vetelek :sick3:

takie teksty to dla siebie zachowaj..

bo :?: mam prawo wyrażać swoje niezadowolenie i nic ci do tego :tongue4:

Niezadowolenie i owszem, ale niekoniecznie musisz obrażać Vettela, który wygrywa uczciwie wyścigi.

Raczej nijak ma się to do idei sportowej rywalizacji :thumbdown:

uczciwie :wallbash: przecież wiadomo wszem i wobec że krzywy pysk jest faworyzowany w red bulu, Ty to nazywasz uczciwą rywalizacją, ochłoń :cool1:

Jest faworyzowany, bo jest lepszy. Tak samo jak Hamilto w MacLarenie, Alonso w Ferrari, czy Kubica (był) w Renault, a swego czasu Nikoś był faworyzowany w BMW Sauber, mimo, że był słąbszy. Co ma jedno do drugiego.

Wskaż mi zawody, w których Vettel wygrał niezasłużenie...

wszystkie :polew:

no to wszystko jasne... :gwizdanie:
Opublikowano

:doh1:

świetny argument pozdrawiam wszystkich wielbicieli krzywego pyska vel vetelka :wink4:
Opublikowano

:doh1:

świetny argument pozdrawiam wszystkich wielbicieli krzywego pyska vel vetelka :wink4:

Za to Ty żeś naargumentował, że ho ho...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.