Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czasem wydaje mi się, że potrzeba trochę wyrachowania żeby odpuścić i mieć szanse "jutro" gonić czołówkę,

To jest główne ale do niego i nie mozna się z tym nie zgodzić. Z drugiej strony jak popatrzysz na filmik gdzie wylatuje z trasy to naprawdę wygląda to niewinnie i z zaskoczenia...moim zdaniem czysty pech, że przód odpłynął.

Co nie zmienia fatu, że wcześniej miał momenty ewidentnego przepałowania. A takie sytuacje trzeba umieć rozróżnić i nie wrzucac do jednoego wora jak nasze nieomylne media... :wink:

Pech jak sku... że tam był mostek a nie zwykła trawa, błoto etc. :wink: bo pewnie pojechałby dalej. A media wczoraj go złociły za 2 oesy, a dzisiaj wiadomo "Robert już nie jedzie w rajdzie MC, PO RAZ KOLEJNY wypadł z trasy" standard

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w F1 też miał pecha...kiedyś go opuści i pokaże, co jest na prawdę wart, kiedy wszystko się na to złoży-dobre auto, warunki i Jego talent...jeśli to sie zgra w jednym czasie- będziemy świadkami historycznego wydarzenia

:wink:

Opublikowano
RK ma taki styl jazdy i już, na limicie bez kalkulacji

chyba trochę odpłynąłeś

"Wjechaliśmy na bardzo śliski asfalt, który zresztą mieliśmy zaznaczony w opisie, więc wiedziałem o tym. Mimo to okazało się że wjechałem trochę za szybko. Źle oceniłem przyczepność tego asfaltu. Wszystko wyszło by dobrze, gdyby nie błoto, które zostało naniesione na jezdnię przez samochody jadące wcześniej. Wjechałem w zakręt, przód auta wyjechał i uderzyliśmy w mostek..." "Gdybyśmy dojechali do mety to byłoby sto procent pozytywów, a tak to jest ich teraz mało, ale tak naprawdę razem z Maćkiem jechaliśmy dobry rajd. Ja cały czas myślałem o tym, żeby dojechać do Monako. Nie ryzykowałem, bo zależało mi na tym, żeby przejechać wszystkie OS-y. To się nie udało. Szkoda że tak to się skończyło."

Opublikowano

Dokładnie, nie jechał przecież na limicie. Ryzykować to on będzie mógł ale jak już się wjeździ w rajdowkę i to na jakimś asfaltowych rajdzie np w Hiszpanii.

Opublikowano

szkoda, ze nie pojechał tego zakrętu szerzej, bez cięcia. No ale co zrobić.

Opublikowano
RK ma taki styl jazdy i już, na limicie bez kalkulacji

chyba trochę odpłynąłeś

"Wjechaliśmy na bardzo śliski asfalt, który zresztą mieliśmy zaznaczony w opisie, więc wiedziałem o tym. Mimo to okazało się że wjechałem trochę za szybko. Źle oceniłem przyczepność tego asfaltu. Wszystko wyszło by dobrze, gdyby nie błoto, które zostało naniesione na jezdnię przez samochody jadące wcześniej. Wjechałem w zakręt, przód auta wyjechał i uderzyliśmy w mostek..." "Gdybyśmy dojechali do mety to byłoby sto procent pozytywów, a tak to jest ich teraz mało, ale tak naprawdę razem z Maćkiem jechaliśmy dobry rajd. Ja cały czas myślałem o tym, żeby dojechać do Monako. Nie ryzykowałem, bo zależało mi na tym, żeby przejechać wszystkie OS-y. To się nie udało. Szkoda że tak to się skończyło."

Widocznie w tym momencie to była jazda na limicie skoro stracił przyczepność i wypadł z trasy a czy to było przy 100 czy 30 km/h nie ma różnicy fakt jest faktem "za szybko wjechałem"

Opublikowano

Takie są rajdy, każdemu się zdarza popełnić mały błąd który może skończyć się wypadnięciem. Robert miał niefarta że tam był mostek, gdyby były barierki wybroniłby się jak np. Ogier.

Sebastien Ogier - Crash SS3 Col de Perty - WRC Rallye Monte Carlo - YouTube

Opublikowano

Nie mogłem się powstrzymać:

"Rajd Monte Carlo. Robert Kubica znowu świetnie WYPADŁ!"

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Nie mogłem się powstrzymać:

"Rajd Monte Carlo. Robert Kubica znowu świetnie WYPADŁ!"

:decayed::decayed::decayed:

To prawdziwy tytuł czy Twoje autorskie przemyślenia :grin:

Opublikowano

Crash Kubica rallye Monte Carlo 2014 - YouTube

Nowa kamera, lookać na YT.

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Monte Carlo 2014 Kubica nie słucha Wróbla - YouTube

Już przerabiają :facepalm::decayed:

Opublikowano

Pablo to z Wróblem to akurat meeega śmiechowe jest. Wróbel to instruktor jazdy, naprawde dobry, który zawsze się mega wczuwa jak siedzi na prawym :wink:

Opublikowano

Prze uje że tak szybko potrafią rozkminić te filmiki :decayed:

Opublikowano
Nie mogłem się powstrzymać:

"Rajd Monte Carlo. Robert Kubica znowu świetnie WYPADŁ!"

:decayed::decayed::decayed:

To prawdziwy tytuł czy Twoje autorskie przemyślenia :grin:

czyta komentarze do końca :decayed:

Opublikowano

Słuchajcie od 2:30 :decayed:

Też mogłoy się nadać na przeóbkę :naughty:

Opublikowano

Loeb zachwycony Kubicą. "On znów wspina się na szczyt" - Sport w TVN24

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

Co wiemy po „Monte”? | Magazyn Rajdowy WRC

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Słuchajcie od 2:30 :decayed:

Też mogłoy się nadać na przeóbkę :naughty:

Dobre mają klimaty :naughty:

Opublikowano

Zdradliwe miejsce.

Opublikowano

Prawdziwe nagranie:

Opublikowano

ale Polskie "k**wa mać" musiało być :decayed:

Opublikowano
ale Polskie "k**wa mać" musiało być :decayed:

U Wróbla to jest pikuś :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.