Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

naprawde kimi powinien dostac kare...

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

naprawde kimi powinien dostac kare...

a za co :mysli:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 12:55_________________________________________________

niezła jakość obrazu

Opublikowano

naprawde kimi powinien dostac kare...

a za co :mysli:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 12:55_________________________________________________

niezła jakość obrazu

za to ze dwa razy wcisnal sie na chama z pasow wokol toru i spowodowal niebezpieczna sytuacje

Opublikowano
  • Autor

to była walka -incydent :)

Opublikowano

byc moze :)

a teraz lekki OT

czy jest tu jeszcze ktos, kto twierdzi, ze:

BOLIDY W SEZONIE 2009 SA BRZYDSZE NIZ W 2008?

od samego poczatku mowilem ze sa ladniejsze, i to o wiele :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mi się podobają

http://www.f1.v10.pl/Ferrari,poczeka,z,decyzja,34915.html[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 14:00_________________________________________________

no to czytajcie to: http://www.autosport.com/news/report.php/id/78195 :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

http://motoryzacja.interia.pl/news/wyrzucili-go-wiec-sie-msci,1360145

Opublikowano

kur_w_a

pamietam to

co za samobojca

jeszcze przebiegl na druga strone...

Opublikowano
  • Autor

Głupek patentowy takie głupoty wymyślać :naughty: co mu to da

Opublikowano

jemu nic

ale najbardziej na tym wszystkim ucierpial wizerunek piqueta seniora

pewno lazil za briattore i nalegal zeby zatrudnic juniora

a junior slabo jezdzil i tyle

Opublikowano
  • Autor
http://motoryzacja.interia.pl/news/kubica-w-ferrari-za-tydzien,1361336 super expres [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 13:22_________________________________________________http://www.rmf.fm/fakty/?id=161091[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 14:05_________________________________________________a popołudniu w Krakowie :naughty:
Opublikowano

No fajnie by było jakby Robert wskoczył na miejsce Felipe ale myślę, że to daleko idące spekulacje... :mysli:

Opublikowano

Odnoszac sie do tych spekulacji, to czy mozliwe jest przygotowanie w 9 dni bolidu dla nowego kierowcy? Przeciez RK nie moze wsiasc w bolid Massy, ani Raikonena, gdyz pasuje sie je jak garniak. :hi:

Opublikowano

Odnoszac sie do tych spekulacji, to czy mozliwe jest przygotowanie w 9 dni bolidu dla nowego kierowcy? Przeciez RK nie moze wsiasc w bolid Massy, ani Raikonena, gdyz pasuje sie je jak garniak. :hi:

jest to nierealne. spekulacje nakrecajace koniunkture.[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 10:48_________________________________________________Fisichella w Ferrari :gwizdanie:

Opublikowano

Fisichella w Ferrari :gwizdanie:

to by było na tyle :gwizdanie:

Opublikowano

Fisichella w Ferrari :gwizdanie:

to by było na tyle :gwizdanie:

przeciez nie ma jeszcze info :gwizdanie:
Opublikowano

Fisichella w Ferrari :gwizdanie:

to by było na tyle :gwizdanie:

przeciez nie ma jeszcze info :gwizdanie:

www.formula1.com

Opublikowano

trudno

ale pokazal ze jest waleczny i jest wlochem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.