Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS E MAPY 2016 co nowego ?


majkel933

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Mam nadzieje ze nie zrobiłem drugiego wątku na temat map i nowosci ;) teraz przejdźmy do mojego pytania orientuje się ktoś czy Audi wypuściło lub wypuści mapy na 2016 do RNS E?

Pozdrawiam Michał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ,już płyta z nowymi wrzucona do navi , na razie zmień nie zauważyłem ale pewnie więcej dróg w porównaniu do 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy już są, zmian ponoć niewiele w stosunku do 2015.

Póki co nie zauważyłem jakiś drastycznych zmian poza brakiem radarów, które na chwilę obecną w wersji na 2016 rok są niedostępne.

Sa juz do sciagniecia? Wrzuci ktos link?

Z gory dzieki

Tak, jest już do pobrania:

DVD3 - North/Central/East Europe:

Deutschland, Albanien, Bosnien-Herzegowina, Bulgarien, Dänemark, Estland, Finnland, Griechenland, Kroatien, Lettland, Litauen, Mazedonien, Montenegro, Norwegen, Österreich, Polen, Rumänien, Schweden, Serbien, Slowakei, Slowenien, Tschechische Republik, Ungarn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę wgrać mapę do nawigacji jak to trzeba zrobić żeby wszystko działało jak należy? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz do napędu nagraną płytę i tyle

Wysłane z mojego Galaxy S6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ją nagrać i co trzeba kupić? I czy jest potrzebny model radia?? . I czy przy nieudanej próbie instalacji może uledz awarii radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebny odpowiedni program,nagrywarka.Mapę można pobrać z neta.Nic się nie instaluje,jeśli żle nagrasz nawigacja da informację że np.płyta zle włożona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy musi być do wypalania płyt nagrywarka z biosem? A na zwykłej nagrywarce nie da się tego zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy musi być do wypalania płyt nagrywarka z biosem? A na zwykłej nagrywarce nie da się tego zrobić ?

Sprecyzuj pytanie.. Nagrywasz zapewne na DL z minimalną predkoscia i wsio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy musi być do wypalania płyt nagrywarka z biosem? A na zwykłej nagrywarce nie da się tego zrobić ?

chodzi mi o to czy do nagrania map potrzebna jest nagrywarka z biosem przecież do nagrania płyt dwuwarstwowych można tez użyć normalnej nagrywarki DVD

Sprecyzuj pytanie.. Nagrywasz zapewne na DL z minimalną predkoscia i wsio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyty nie nagrasz pierwszą lepszą nagrywarką.

i tak i nie. Do nagrania płyty dwuwarstowej jak kolega wspomniał mozesz spokojnie uzyc zwyklej nagrywary DVD. Walisz na Verbatimy 2,4 i tyle. Nie wiem jak z RNS'e bo nie mam (choć czeka mnie kupno :decayed: ) ale w Volvo u mnie przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do RNS-E trzeba albo trafić na specyficzną nagrywarkę, albo też odpowiednio zmodyfikować Bios nagrywarki. Byle jaka nagrywarka nie nagra odpowiednio map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...