Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS E MAPY 2016 co nowego ?


majkel933

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś była lista nagrywarek, które sobie z tym radzą. :eusathink:

Lista jest w temacie RNS E od A do Z :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare nagrywareczki sobie z tym radzą bez problemu. Nowa polega stara dala rade

Jak coś to mam mapy 2015 fotoradar i 2016 narazić bez fotoradarow

Edytowane przez Chudy112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd można ściągnąć nowe mapy do LEDowego z PL menu, żeby PL się nie skasowało? Słyszałem, że mapa musi być jakoś zmodyfikowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skądś te mapy się biorą :) Pewnie to mapy do zwykłego, ale zmodyfikowane tak, żeby nie wgrywał się aktualny soft :) Pytanie jak taką mapę zmodyfikować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jest jakiś katalog jak np w xboxie $systemupdate$ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmiana plików nic nie da, jeśli ktoś się zna na programowaniu to da sobie radę z przeróbką plików. W przeciwnym wypadku to tylko płyty będą zmarnowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd można ściągnąć nowe mapy do LEDowego z PL menu, żeby PL się nie skasowało? Słyszałem, że mapa musi być jakoś zmodyfikowana.

Używam w LEdowym map z 2015 ściągniętych z internetu i mam menu PL. Czyżby z mapami 2016 była też aktualizacja dla LEDa? Pytam bo nie wiem czy ściągać :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd można ściągnąć nowe mapy do LEDowego z PL menu, żeby PL się nie skasowało? Słyszałem, że mapa musi być jakoś zmodyfikowana.

Używam w LEdowym map z 2015 ściągniętych z internetu i mam menu PL. Czyżby z mapami 2016 była też aktualizacja dla LEDa? Pytam bo nie wiem czy ściągać :wink:.

Jeśli masz PL menu na sofcie 0220 to możesz spokojnie użyć map 2016, jeśli masz soft 0200 to PL menu zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam w LEDowym soft 0300 to PL zniknie? :)

Nie zniknie, jak by był niższy niż 220,wtedy zniknie.

A skąd można ściągnąć nowe mapy do LEDowego z PL menu, żeby PL się nie skasowało? Słyszałem, że mapa musi być jakoś zmodyfikowana.

Używam w LEdowym map z 2015 ściągniętych z internetu i mam menu PL. Czyżby z mapami 2016 była też aktualizacja dla LEDa? Pytam bo nie wiem czy ściągać :wink:.

Jeśli masz PL menu na sofcie 0220 to możesz spokojnie użyć map 2016, jeśli masz soft 0200 to PL menu zniknie

W tamtym roku sprawdzałem jaki mam soft przed wrzuceniem map, ale teraz nie pamiętam.

Moje mapy z 2015 mają 220 i PL nie zniklo, później sprawdzę jaki nr. softu mam w navi.

W navi mam soft 220 :wink:

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skądś te mapy się biorą :) Pewnie to mapy do zwykłego, ale zmodyfikowane tak, żeby nie wgrywał się aktualny soft :) Pytanie jak taką mapę zmodyfikować :)

Ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby najnowsza mapa nie usuwała spolszczenia w rnsie ledowym wystarczy w pliku z mapą zamienić pliki z softem najlepiej od wersji 2014 i wtedy mapa działa i nie wyrzuca spolszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmiana plików nic nie da. Po takim zabiegu płyta odpali, nie wymusi aktualizacji softu, ale nie będzie można wybierać adresów

Wysłane z mojego Galaxy S6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmiana plików nic nie da. Po takim zabiegu płyta odpali, nie wymusi aktualizacji softu, ale nie będzie można wybierać adresów

Wysłane z mojego Galaxy S6 przy użyciu Tapatalka

Wszystko zadziała,chyba że ktoś to źle zrobi, sam tak jeżdżę i kupa znajomych więc wszystko się zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

podrzuci ktoś linka? (dla wszystkich którzy zechcą napisać google nie boli, to wszędzie znajduję paczki po 500mb)

A jaki masz problem pobrać wszystkie paczki i wpakować archiwum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nagrywarek do map można dodać liteon ihas120 do listy na żadnej go nie widziałem a dzisiaj nagrałem mapki 2015 i śmigają. Ktora waszym zdaniem mapka najlepsza 2015, 2016, czy szukać może 2015 speedcams

Edytowane przez omen-25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...