Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS E MAPY 2016 co nowego ?


majkel933

Rekomendowane odpowiedzi

Stare nagrywareczki sobie z tym radzą bez problemu. Nowa polega stara dala rade
Jak coś to mam mapy 2015 fotoradar i 2016 narazić bez fotoradarów

Witam. Miałem mapki 2015 bez fotoradarów i wszystko śmigało, lecz od kilku dni zawiesza mi navi jak wrzucę płytę. Czy mógłbyś mi podesłać 2016 ?

Edytowane przez grehio142
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare nagrywareczki sobie z tym radzą bez problemu. Nowa polega stara dala rade

Jak coś to mam mapy 2015 fotoradar i 2016 narazić bez fotoradarów

Witam. Miałem mapki 2015 bez fotoradarów i wszystko śmigało, lecz od kilku dni zawiesza mi navi jak wrzucę płytę. Czy mógłbyś mi podesłać 2016 ?

Brudny laser?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie ściągam mapę 2015 i chciałem się dowiedzieć czy ruszy to na mojej navi RNS-E http://www.gg.pl/dysk/4i907d1UQBVW4y907d1U2LQ/DSC_0005.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy już są, zmian ponoć niewiele w stosunku do 2015.

Póki co nie zauważyłem jakiś drastycznych zmian poza brakiem radarów, które na chwilę obecną w wersji na 2016 rok są niedostępne.

Sa juz do sciagniecia? Wrzuci ktos link?

Z gory dzieki

Tak, jest już do pobrania:

DVD3 - North/Central/East Europe[/background:

Deutschland, Albanien, Bosnien-Herzegowina, Bulgarien, Dänemark, Estland, Finnland, Griechenland, Kroatien, Lettland, Litauen, Mazedonien, Montenegro, Norwegen, Österreich, Polen, Rumänien, Schweden, Serbien, Slowakei, Slowenien, Tschechische Republik, Ungarn[/

Czy ma ktoś link do pobrania ? Mam rns-E media

Edytowane przez Dembsey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie nagrać mapy 2016 do rns-e ? Próbowałem ale nie czyta mi navi płyty mimo, że mam Mashite nagrywarkę, pewnie inny model albo soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dostępne do pobrania mapy 2016 z PL lektorem? Bo dostałem płytkę razem z rns e, ale lektor mówi po angielsku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma...

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nagrywarke pionner 108 DB jest na liscie ze potrafi ale niestety 3 płyty juz zepsułem, chce sobie nagrac 2016 bo mam 2008 :/ ktos pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nagrywarkę z listy i niestety jak się ma wiekowy laser to się pojawiają problemy z odczytem płyt nagrywanych "w domu". Kupiłem płytkę tłoczoną (są dwa sposoby produkcji płyt DVD i innych) i od tego czasu spokój. Mój 11 letni rns-e nie ma problemu z odczytem płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś płytkę w dobrej cenie ? Albo w zamian mogę zrobic jakieś naklejki albo coś okleić w aucie.

Mam nagrywarkę z listy ale niestety laser w niej jest stary i nie wypala płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...