Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 AHU] No i turbinka klękła


yater1

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno być już dobrze, ale kasowanie błędów na pewno nie zaszkodzi.

PS: same się wykasują po jakimś czasie, jeśli nie będą się wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedno,

Czy po wymianie zaworka/ku należy podłączyć się pod kompa i skasować błędy czy wszystko powinno być już OK, przyjmując, że jest to jedyna awaria??

powinno sie sprawdzic w celu sprawdzenia czy to była wina zaworka ..... :wink:

jezeli masz 100% pewnosc to nie musisz,bład bedzie tylko zapisany w sterowniku ale nie bedzie mial wplywu na poprawna prace Twojego TDI .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden mały problem byłem w sklepie z częściami i powiedzieli mi, że N75 jest dokupienia telko w serwisie, widziałem takie na allegro ale jakoś nie mam pewnosci czy te ktore tam widzialem bedą pasować do mojego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinuj tylko jedz do ASO koszt ponizej 200 zł .... a masz pewnosc ze bedzie taki jak nalezy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuje tylko tak się zastanawiam bo z tego co tam zaglądałem to ten akurat jest wyjątkowo podobny do tego który mam pod maską.

W sumie to chciałbym po prostu obciąć koszty montażu, sam tego się nie podejmę bo nie mam takich zdolności.

Któryś z kolegów jest związany z ASO we wrocku także zapytam się jaki jest koszt takiej usługi, pewnie wyższy niż średnia ale to chyba najłatwiejsze rozwiązanie i najbezpieczniejsze.

Dużo wcześniej miałem R19 i serwisiwałem je w ASO było by tak dalej aż w pewnym momencie zażyczyli sobie za durną część 20x więcej niż kosztowała w sklepie ale może AUDI w tym temacie prowadzi lekko inną politykę. Zobaczy się.[br]Dopisany: 20 Luty 2007, 01:06 _________________________________________________ :a4fan:

Sorrki za odkopanie tematu ale wkońcu uporałem się z problemem.

Z racji, że byłem ostatnio zajęty zawodowo i rodzinnie cały czas muliłem po drogach aż miło.

Dzisiaj udałem się wkońcu do serwisu i na kompa z nadzieją, że wkońcu coś da się zrobić.

Rozwiązanie było baaaardzo proste. Że też sam tego nie sprawdziłem.

Okazało się, że problemem był przerwany kabelek sterujący zaworkiem N75. :bicz:

Teraz śmiga aż miło. Pozostało jescze kilka innych problemów do rozwiązania ale ten bolał mnie najbardziej.

Żeby nie było miło do końca teraz muszę poszukać wiązki przewodów bo orginalne nie wyglądają najlepiej i mechanicy poradzili poszukać czegoś co można by podmienić (najlepiej kawałek od jakiegoś dawcy).

Z tego co widziałem w ETCE to nie będzie łatwe gdyż te przewody od kompa idą razem i później się rozchodzą.

Ma ktoś jakiś pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...