Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Czerwona landryna, zwyczajne TDI Sedan


Xavierous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zbierałem się długo do opisania mojej dziuni aż w końcu jest. Nie robi takiego wrażenia jak inne koksy z forum ale jest moja i się nią ciesze ;)

Kupiłem ją w sierpniu 2014 i do tej pory zrobiłem nią ponad 44k. Nie miałem z nią większych problemów prócz jednej poważniejszej awarii. Trochę przez moje zaniedbanie a trochę było w tym pecha. Mianowicie byłem na dniach wymiany sprzęgła, ale myślę "jeszcze trochę pojeżdżę", no i tak jest jak się myśli, sprzęgło się rozleciało i coś tam wydupiło dziurę w skrzyni, satelita czy "coś". Koszt u znajomego mechanika 1500 z laweta.

Jest to zwykłe 1.9tdi 90km z 97r, oznaczenie AHU. Był to kompletny golas, jedyny wypas to szyberdach bo klimy nie ma :P. Staram się go trzymać w oryginale bo nie rajcują mnie jakieś udziwnione tuningi.

Co przy niej zrobiłem:

- Zespolone lampy z polifta + regulacja poziomu świecenia,

- Grill z polifta,

- Usunięte emblematy 'audi' z błotników + wymiana bocznych kierunków na podłużne,

- Kubełki materiałowe z elektrycznymi lędźwiami + tylna kanapa z 3 zagłówkami (kombi)

- Tunel środkowy z podłokietnikiem materiałowym + ręczny w skórze + randomowy mieszek lewarka biegów z allegro,

- Kierownica z eski,

- Ramki "chrom" na zegarach,

- Podświetlane nawiewy,

- Świecenie w nogach przód + tył,

- Fela 17" z Audi A4 B6

- Dystanse przód 15mm + tył 20mm,

- 4 głośniki na tylnej półce + sub w bagażniku,

- Manualny tempomat wycieraczek (przekaźnik z golfa czy innego VW).

W planach mam jeszcze wymianę przedniego zderzaka na polifta z halogenami ewentualnie jakiś delikatny c*p, no i z zawiasem muszę coś zrobić bo springi nie mam pojęcia jakie tam są, na pewno siedzi niżej jak seria ale jest za miękko, na pewno amory są do wymiany zarówno przód jak i tył. Na razie to wszystko, jak sobie coś przypomnę to dopiszę. I na koniec parę fotek.

Po kupnie:

49b74b02b464.jpg

5511bdae48af.jpg

c7865ecb5bcf.jpg

Teraz wygląda tak:

6ea8a9357824.jpg

d32ab5091beb.jpg

00ed7414efeb.jpg

Edit: Nowe fele

Edytowane przez Xavierous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, licznik masz z FISem ? Te chromy gdzie dorwałeś ?

Nie, licznik jest najprostszy z najprostszych i więcej mi nie potrzeba co tam pokazuję ;) a te plastikowe "chromy" to z allegro bodajże komplet za 50zeta.

Edytowane przez Xavierous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka gratulacje

mam 2.6 w tym samym kolorze

polerkę sam robiłeś?

Niestety jej brakuje tylko porządnego serducha no i q by się przydało, polerkę robił mi znajomy blacharz, tanio i dość fajnie mu to wyszło ;)

05936ba42dd2.jpg

Edytowane przez Xavierous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...