Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łącznik tłumika (siatka)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mobikli rozlatuje mi się elastyczny łącznik rury która idzie od kolektora wydechowego i poprzez ten łącznik(siatka) łączy się z katalizatorem i tu pytanie:

-czy trzeba wymieniać całą tą rurę bo wygląda jakby była nierozłącznie połączona z tym łącznikiem czy wycina się łącznik i wspawuje nowy bez wymiany rury(dwórurki). Pozdrawiam:)

Opublikowano
wycina się łącznik i wspawuje nowy bez wymiany rury(dwórurki)

Tak jak napisałeś można wymienić sam łącznik. Ja tez się do tego zabieram ale w zakładzie chcą za takie coś 250zł. Za taką kasę to sam se zrobie tylko muszę się zmobilizować i odkręcić dwururkę :cry: . Koszt samej plecionki to 40-50 zł.

Opublikowano
  • Autor

No dzięki kolego tylko z wykręcaniem elementów tłumika jest różnie, trzeba ostrożnie żeby nie urwać jakiejś szpilki i nie narobić dodatkowej roboty :) Może dlatego warsztat tyle kasuje :)

Opublikowano

Są tylko 4 szpilki przy kolektorze ( w dobrej kondycji ale za to ciężko się do nich dostać ) a reszta to zwykłe śruby na które jest tylko jedno lekarstwo-szlifierka :twisted: bo nie ma na co klucza założyć.

Opublikowano

U mnie za robociznę przy tym chcą 100 - 150zł ale jak im zdementuje ten fragment z katem to za samo przyspawanie 30zł wyjdzie. Śruby, kurna czym się tu martwić ... jedziesz do sklepu i kupujesz nowe (zapewne klasy 10.9 czyli w zwykłym metalowym może takich nie być) istotne to żębyć je odkręcił ;)

Opublikowano

u mnie tez byl z tym problem auto okropnie wylo zajechalem do zakladu mechaniki pojazdowej w lidzbarku i zrobili koles sie meczyl z tym z 1,5 godziny wymienialem sama ta siatke placilem z robota 80zl

pozdrawiam

Opublikowano

Ja za plecionke zapłaciłem jeżeli dobrze pamiętam ok. 50 zł a za wspawanie 30 zł.

Poza tym temat jest dość dokładnie opisany na forum.

Np. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=44580&highlight=#44580

Opublikowano

Potrzebna mi jest pilnie średnica wydechu w 1,8 ADR dokładnie chodzi mi o śr. rury przy katalizatorze bo chcę wywalić kata i wspawać rurę tylko muszę ją załatwić a narazie mi kanał zalało i nie mogę zmierzyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.