Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lata prawa lampa


Janis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio miałem wene na wymiane lamp przedlift na polift, wszystko cacy natomiast prawa lampa trzyma się tylko i wyłącznie na górnych zaczepach i mogę nią ruszać góra dół - przy drganiach jak redukuje np. drga mi całe światło. Macie jakieś pomysły jak to usztywnić? nie chce kleju do szyb od dołu pakować i przyklejać lampy do zderzaka bo może kiedyś będzie tak, że zderzak z Ski wpadnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorob jakieś mocowanie by ta lampę zblokowac jak się tak będzie bujać i drgac to i górne zaczepy popekaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że można jakiś klin pod spód dać?

w zyciu.

pojedz do jakiegos machera w swojej okolicy co ogarnia plastiki niech przyspawa uchyty. a przynajmniej ten z tyłu lampy.

jak nie wiesz skąd to wziąc zaprszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio miałem wene na wymiane lamp przedlift na polift, wszystko cacy natomiast prawa lampa trzyma się tylko i wyłącznie na górnych zaczepach i mogę nią ruszać góra dół - przy drganiach jak redukuje np. drga mi całe światło. Macie jakieś pomysły jak to usztywnić? nie chce kleju do szyb od dołu pakować i przyklejać lampy do zderzaka bo może kiedyś będzie tak, że zderzak z Ski wpadnie..

Skorzystaj z usług kol. Gwerty ogarnie Ci temat i będziesz zadowolony☺

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...