Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(Nie)fabryczny alarm-problemy.


Buchcio080

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z alarmem. Od kupienia auta zachowuje się dziwnie. Dodam, że działa on jednocześnie z oryginalnego kluczyka. Nie ma sterowania alarmem w drzwiach (podejrzewam że jest nie fabryczny). Zamiast "mrugać" kierunkowskazami robi to za pomocą postojowek. Wyłączenie go w kodowaniu komfortu nie powoduje jego wyłączenia. Czesto się zawiesza tym "mruganiem" syrene odpiołem, żeby wstydu nie robiła. Tak samo nie mogę zmienić kodowania licznika żeby swuecił się mimo wyłaczonych postojów... wydaje mi się, że tez przez ten alarm. Jest on montowany w aso? I drugie pytanie czy da się go całkowicie wyciąć z samochodu i wrócić do instalacji fabrycznej? Pomóżcie ja nie mam pomysłu juz na to. Pacjent to a4 b6 1.8t

Nikt nie zna problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I drugie pytanie czy da się go całkowicie wyciąć z samochodu i wrócić do instalacji fabrycznej?

Jeśli jest dokładany to jak najbardziej da się go usunąć. Odszukaj centralkę i zobacz co to za model/firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest podpięty pod Can? W japońskich podpinają dokładne alarmy; )

Witaj!

Kolego jedź do dobrego auto elektryka niech ci zlokalizuje to ustrojstwo i wywali.

Dzisiaj alarm to przeżytek. Jak będą chcieli buchnąć auto to odetną syrenę i po zabawie.

Wsadź kilka zabezpieczeń m.in. dobry antynapad

Przeszukaj forum Koledzy oferują takie systemy,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czym się różni antynapad od alarmu?
Cytuj zaznaczone
Odpowiedz
Cytuj

Antynapad to przeważnie funkcja alarmu. Jak masz smykałkę to sam to wyrzucisz. Jeśli masz tylko alarm będzie szybciej. Jeśli z funkcją odcięcia zapłonu lub pompy paliwa to raptem jedna pętla do usunięcia więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...