Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Wrocław] Regeneracja reflektorów bixenon oraz geometria kół.


Radek Śnieżek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

szukam we Wrocławiu sprawdzonego miejsca (a właściwie to raczej dwóch), gdzie można:

  • Dokonać regeneracji reflektorów Bixenon - mam ori lampy, w środku są widoczne zacieki i lampy są lekko matowe. Trzeba je przepolerować od środka i z zewnątrz i zabezpieczyć. Odbłyśniki są raczej w dobrym stanie, więc ich regeneracja raczej konieczna nie będzie. Ktoś ma jakieś sprawdzone miejsce? Google kilka lokalizacji pokazuje, ale jak ktoś coś wie, to chętnie przyjmę porady :)
  • Wykonać ustawianie pełnej geometrii kół - samochód mam na gwincie, będę go na dniach podnosił o kilka cm, bo jest za mocno zglebowany (tak, wiem, nie może być za nisko, ale jednak...). Po tym zabiegu chciałbym zrobić pełną geometrie, bo mam podejrzenie, że już teraz by się ona przydała, a po podniesieniu auta jak mi się kąty pozmieniają, to tym bardziej będzie to wskazany zabieg :)

Z góry dzięki za sugestie!
Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. Lamp od środka nie polerujesz, co najwyżej trzeba przemyć z kurzu. Zewnętrzną część wystarczy przepolerować papierem ściernym, różnych gradacji, na P2500 kończąc - potem wypolerować pastą i zabezpieczyć mleczkiem.

Za taką usługę wezmą od Ciebie od 150-200 zł za lampę więc warto pomyśleć o własnej regeneracji :)

ad2. Na zbieżość zawsze jadę do Warsztatu na Komandorską, za Arkadami.

Za dwie osie wezmą od Ciebie 180 zł, ale zrobią Ci to poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieżność Waflowa 1 koszt quattro to 70 zł pozdrawiam.

Też polecam tego pana.

Dokonać regeneracji reflektorów Bixenon

Zapytaj kolegi Bidzio ile ceni za taką usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...