Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich właśnie zacząłem moja przygodę z upragnionym audi w quattro . Szukałem w B6 1.9 tdi koniecznie w q, niestety fajnych sztuk nie było a w miarę upływu czasu kasy na auto przybywało więc zacząłem rozglądać się za b7. I tak po miesiącu poszukiwań trafiłem na tę sztukę. Auto stało ok miesiąca na olx im więcej maili wymieniłem z właścicielem tym byłem bardziej przekonany do auta 2 telefony i w trzech króli wypad ponad 600 km po auto.

 

Auto z fabryki wyszło wyposażone, :

2.0 tdi BLB 16V 140 KM bez dpf

  1. - bixy
  2. - rns-e
  3. - elektryczne regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne
  4. - wewnętrzne Lusterko fotochromatyczne
  5. - pakiet podświetlenia w drzwiach
  6. - drl +clh
  7. - PDC z tyłu
  8. - czujnik deszczu i zmierzchu

  Audi zostało do Polski sprowadzone w 2008 roku z przebiegiem ok 149 tyś, i tu było użytkowane przez jednego właściciela. Obecnie auto ma 247 tyś. I przez te 7 lat sporo się zmieniło Lista rzeczy dołożonych przez poprzedniego właściciela : - Quattro [emoji6]

- s-line zewnętrzny

- s-line wewnętrzny z czarnym sufitem i oświetleniem ambiente

- podwójny wydech

- chromy zmienione na Shadow

- dołożone elektryczny szyby z tyłu

- fotele s-line w pełnej skórze, grzane, fotel kierowcy w pełni regulowany elektrycznie

- schowki pod fotelami + siatki z tyłu

- tempomat

- podświetlany kubek i wizytownik

- bose

- tylne boczki z roletami

- zawieszenie 1BV

- przód hamulce od 3.0 tdi

 

Tyle pamiętam reszta dopisze się z czasem i jak się przypomni.

 

Poprzedni właściciel zadbał też o silnik, został wymieniony napęd pompy oleju na taki z 1.9 tdi, wymieniony cały słupek w związku z awarią turbiny która rozbiegała się i nie dało się jej zatrzymać. Wpadł nowy dwumas, egr, klapa gasząca,nowa turbina.

Od remontu minęło jakieś 50 tyś km.

Plany:

- program - zrobiony+ mocniejsze pompki i turbo od A4B8 CGLC - 219 /400 - listopad 2019

- vfiz zrobiony + dodatkowy czujnik ciśnienia oleju -zrobione

- lotka na klapę s line- zrobiona

- dokładka cupra - zrobione

-składane lusterka - zrobione

-pamięć fotela i lusterek - zrobiona

-heble 345/288- zrobione

-kamera cofania -TV - zrobiona

- wydech  S4 - zrobiony

-listwy S4 - zrobione

-wycieraczka Q5 - zrobiona

-gałka zmiany biegów Sline perforowana skóra - zrobiona

-osłony silnika i podszybia - zrobione

-Klamki i pedłały RS4 - zrobione

-licznik ala rs4 - zrobione

-led drl - zrobione

- gwint MTS  - zrobione

-fotele od rs4 B7 pełna skóra - styczeń 2020

- felgi veemann FS44 4x9.5 j  -  kwiecień 2020

-korekta lakieru + ceramika  - wrzesień 2020

- airride - maj 2021 ✌️✌️

 

Zapraszam na fp  :)   https://www.facebook.com/AudiA4B7AvantByKarol/

 

Kilka zdjęć

2016 marzec

7d9404950ff28000a08783774e4f8acb.jpg

76b8c65d7495d84a723536fccb6a752b.jpg

8167b327af0c8ac4698c5438f68fe9ac.jpg

2ab841fb092b3035632a1d8697b1e767.jpg

35f4fbe97ddd1155f8adb05e7fc2cf55.jpg

631181b75749477b042733c4d1c69d59.jpg

 

Zaraz przez zakupem

982cbd8b3c67cd9f4688687103ab4226.jpg

c643071853bab87d145bcbc001e58c5a.jpg

 

Zabudowy w komorze silnika

 

c440c2a573b2b09096f3cb76e88abd49.jpg

 

Dokładka cupra

 

84a038aab2f9cc028e17147b60f3daeb.jpg

616e6872ceebc870e84192e66144d4e1.jpg

 

100% s line zewnętrzny, lotka na swoim miejscu

 

745bb8ef7b01ab15152cc6fd88343547.jpg

 

4fbfb1432e6dedefc28354bf5a47e2f9.jpg

 

Styczeń 2017

93a82908a28bb955194ec911058fb63d.jpg

 

Hamulce s4 przód, 288 tył - styczeń 2017

879a5466a99ef82c08a3bcabb9a0fc98.jpg

8c19e5f743ca4673980394a92e0d1af9.jpg

 

Listwy drzwi S4 - luty 2017

97fb211696d444666863f10314d59ea2.jpg

 

Końcówki wydechu ala S4 - marzec 2017

085903e95de3ed2d922a23ecef1378f6.jpg

21727b7db52bbdeef73f102d016202bc.jpg

 

Sprężyny weitec +dystanse 20 mm na tył i 15 mm na przód. Marzec 2017

 

7d70fd9dd76e9904c47361c95a43df4e.jpg

325a239d0c3326140b0eba6c1c736ba7.jpg

8b5ab7a03d648ccc05dbffb21776697a.jpg

f4c6ebfefbd31b318da003001b0365f9.jpg

79626659875203715427be46b0b987b8.jpg

4d3e01de6e600ac9ed7f59401ce1d5b8.jpg

 

 

Air bag off

 

711888c175cef642d07a43834b26ec25.jpg

38bcfd38c184892b0655cfc7f4bbd987.jpg

 

Soczewki z b8 FL + ściemnione lampy

 

 

 

c3acb67ab80737684972c07d476e49cf.jpg

52fdffc1db6d5284d24ad6d5e5b7836d.jpg

 

Jesień 2017

 

973a742e1d16a60265512428d86f9eec.jpg

 

a06b08da76dd4e74fb66f7bf55bff958.jpg

 

2a298be66e3bcbae04b54e8dfa1798d0.jpg

 

Luty 2018

 

Licznik ala RS

0170a2436e05c161998fa36ed48ff354.jpg

0718065d53821d9a4552a6743d012623.jpg

 

Luty 2018

Składane lusterka zewnętrzne z pilota

 

Kwiecień 2018  -Obrysówki US

 

IMG_20180407_174421540_HDR.jpg

 

Oryginalne końcówki wydechy z S4 B7 z klapami

IMG_20180424_184400337_HDR.jpg

 

Auto odebrane od lakiernika i założone lato na 2018

IMG_20180428_153640136_HDR.jpg

IMG_20180428_153724209_HDR.jpg

Maj 2018

Rns-E LED

 

IMG_20180511_160956506_HDR.jpg

 

Czerwiec 2018  - drobne zabiegi kosmetyczne ,dekory piano black i listwy drzwi

Wpada na pokład Gwint MTS

IMG_20180629_105718366.jpg

 

IMG_20180629_184608180_HDR.jpg

 

Plan na 2018 wykonany  Auto zostało zaakceptowane na Dub IT  tuning festiwal.

 

IMG_20180708_135114148.jpg

 

 

 

IMG_20181103_134426109_HDR-01.jpeg

 

Zakończenie sezonu 2018

_DSC9708-Edit.jpg

_DSC9697.jpg

 

_DSC9704-Edit.jpg

 

 

Listopad 2020

 

DSC_8149.jpg

 

DSC_8154.jpg

IMG_20181112_141343563_HDR.jpg

Edytowane przez karol1981

Opublikowano

Widać, poprzedni właściciel nasz człowiek ;) mało kto dorezal by quattro ;)

Autko ładnie sie prezentuje i fajny kolorek ;) byle Ci służyła.

Koniecznie program rób, zeby to wmiare sie odpychało :)

Opublikowano

Dobra sztuka, poprzedni właściciel ładnie doposażył :good: autko bardzo fajnie się prezentuje, bezawaryjności życzę i miłego modzenia dalej :decayed: Fajna 19 na lato , trochę niżej i będzie miód malina :kox: na tej fotce od poprzedniego właściciela siedziała niżej, był gwint czy sprężyny?

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor

Siedziała na sprężynach eibacha, dzięki za miłe słowo Panowie. Właściciel nawet na forum nie był ale wśród znajomych miał kilku rezaczy i dzięki temu tyle w nią wpakował.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siedziała na sprężynach eibacha, dzięki za miłe słowo Panowie. Właściciel nawet na forum nie był ale wśród znajomych miał kilku rezaczy i dzięki temu tyle w nią wpakował.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Eibach Pro Kit czy Sportline? raczej wygląda to na Sportline :kox: ale może wiesz???

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem musiałbym zobaczyć na sprężynach. Nie wykluczone że na lato wpadną spowrotem :)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie wiem musiałbym zobaczyć na sprężynach. Nie wykluczone że na lato wpadną spowrotem :)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Wystarczy kolor, czarne Pro Kit czerwone Sportline, ustalisz daj znać :naughty:i zakładaj z powrotem bo ładnie siedziała :decayed: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze sprężyny są z tego co pamiętam zielone :) chyba że to nie eibach ;/

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kurcze sprężyny są z tego co pamiętam zielone :) chyba że to nie eibach ;/

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Weitec :naughty:

Opublikowano

Fajna sztuka ci się trafiła:-) gratuluje i pozdrawiam:-)

Opublikowano

bardzo ładne autko , świetny kolor :kox: no i wyposażenie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję Panowie.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kolor super taki jak u mnie :-) . Powodzenia w modach i bezawaryjności życzę .

Opublikowano
  • Autor

Zaczynamy modzenie :)

Dzięki rafi10612 za zestawie.

59095723da905a0dccb5f770e2678434.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ale teraz koniecznie musisz dekor do wnętrza z napisem QUATTRO dokupić :D

Opublikowano
  • Autor

Szukam szukam, tylko nie wiem czy czarne czy alu. O tych z RS4 nawet nie myślę bo cena kosmiczna.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na allegro był komplet szczotkowanego alu pod 2 din za 700zł... Jak będę miał czas to poszukam aukcji (o ile jeszcze jest) i podeślę linka...

Piano black kosztują podobnie do carbonów RS4 czyli w granicach 1300zł - oba są super i wyglądają pięknie, ale jak coś jest lakierowane to wiadomo - łatwo to porysować :) Dlatego chyba najlepszym kompromisem cena/wygląd/eksploatacja wydaje się szczotkowane alu :)

Opublikowano

Zgadzam się z Arturem, mam u siebie Piano Black, wygląda bomba :D ale rysuje się od samego patrzenia :D

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Ładna sztuka :thumbup1: Fajnie że już nie musisz tak dużo do niej dokładać :wink: Bezawaryjnej eksploatacji :hi:

Opublikowano

Ładna sztuka.

I tyle już zrobione :kox:

Bezawaryjności.

Koła 18 cali? Jaka opona?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.