Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak świateł mijania


Janis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio wymieniłem sobie przedlift lampy na polift ori valeo, poczym miałem wsadzone zwykłe H7 - fajnie świeciły. Znajomy miał w domu Hidy 4K i po prostu mi je dał zobaczyć jak to świeci na soczewce. Wszystko było fajnie pięknie do czasu - jedna padła po 2 dniach, w sensie podejrzewałem przetwornice, bo to Chińskie badziewie natomiast przełożyłem lewą na prawą i ku mojemu zdziwieniu w drugiej lampie czarna dziura, nic.
Postanowiłem wymontować te Zenony i zamontować moje stare H7.. lecz ku mojemu zdziwieniu również nic. Kostki są OK, podłaczenie OK.
Jedynie czego nie zrobiłem ponieważ już późno było, a nie chciałem sąsiadów budzić to nie odpalałem silnika, oraz nie sprawdzałem bezpieczników.. Boje się, że może być coś poważniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kolego bezpiecznik, bo pewnie poleciał. Miałem tak u siebie jak padła chińska przetwornica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile zejde na dol i sprawdze, powiedzcie mi bo oczywiscie ta cholerna sprezynka co trzyma zarowke wypadla gdzies na dol silnika i czy ona pasuje od lamp przedlift.

sprężyna/spinka - nie pasuje z przedlifta na polift, ale trzeba ją przerobić nieco ( uciąć lekko zaczepy )
aaaa i jednak to były bezpieczniki, temat do zamknięcia ;)

Edytowane przez Janis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...