Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Led 6000K zamiast żarówki H7? Opinie


pyra111

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem 3 generacji i zasięg lamp mnie zawiódł. Był krótszy o ok 20 metrów, ale znaki jaskrawo odbijały światło. Wyciągnąłem soczewki w celu czyszczenia. Żeby zamknąć klapy lamp trzeba było lekko przestawić, i może to wpłynęło na zasięg. Narazie są w piwnicy, w cieplejszy wieczór zainstaluje i postaram się spasowac dołączone gumy. Szału nie ma

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie było odczuwalnej różnicy że świecą dużo lepiej od standardowych ? :) Testuj testuj i podziel się opinią, ale z tego co piszesz to trzeba jeszcze poczekać aż lepiej dopracują te żarówki i dadzą odpowiednią cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecą za***iście jasno, do ok 10 metrów. Im dalej tym bardziej światło jest rozproszone. Znajomy ma w zwykłej lampie i chwali sobie

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak każdy led o takiej barwie, świeci mocno ale światlo nie jest skupione i się rozprasza. Podobne testy robiłem osobiście, z bliska świeci jak ksenon. Wróciłem do halogenów osram h7

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Założyłem ledy h7 Philipsa(około 550zl).Mają one regulacje i według instrukcji, żarówka ma być pionowo, czyli ledy mają świecić na prawo i lewo. Pod ścianą wyraźnie widoczne odcięcie takie jak przy standardowych halogenach. Światło białe jak przy xenonie, zasięg według mnie około 20% większy, ja osobiście jestem zachwycony tymi ledami. A teraz najlepsze. Bylem na przeglądzie.... Diagnosta ustawił lampy i słowem nie odezwał się że coś jest nie tak. Głupio wyglądały światła przeciwmgielne, bo przy doświetlaniu zakrętów świeciły brzydko żółtym światłem, kupiłem na allegro też ledy, tańsze bo 199zl i jest bajka. Następnym krokiem są światła długie ,ale nie chcąc kupować już philipsa bo trochę drogie, wybrałem BOSMĘ (280zl) firma znana więc bez wahania zamówiłem. No i tutaj zaczyna się problem... Żarówka z chłodzeniem pasywnym więc radiator odrobinę większy i nie mieści się w lampie, ale to jest do przeskoczenia bo jedną krawędź poprostu spiłowałem na szlifierce. Ingerencja jest naprawdę minimalna dlatego też to zrobiłem. Jak później się okazało ten problem nie był problemem bo żarówki udało mi się zamocować, ale już tych puszek z canbusem nie miałem gdzie wcisnąć. Poprostu w miejscu gdzie trafiają h7 do świateł drogowych jest dużo mniej niż tam gdzie montuje się światła mijania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...