Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Odpalanie na zimnym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem natomiast kiedy rano odpalam samochód to muszę długo rozrusznikiem kręcić ;/

Później jak zgaszę go to jest ok. po prostu jest taki objaw jak by chciał ruszyć a nie może ;/

jak puszcze za szybko kluczyk to gaśnie, sprawia wrażenie dławienia.

Co to może być? ;)

Pozdr

Opublikowano

Może czas zmienić filterek paliwa :gwizdanie:

Opublikowano

przy kazdej temperaturze czy gdy sie zrobilo zimno? swiece sprawne?

nie robiles przypadkiem rozrzadu?

Opublikowano

Miałem coś podobnego w swoim AKE przy spalonych 5 świeczkach. Co oczywiście nie znaczy, że Twój problem ma podobne podłoże, ale myślę, że warto sprawdzić.

Opublikowano
  • Autor

:) Filtr Paliwa był nie wymieniany. Dzieje się to teraz (samochód kupiłem 2tyg. i tez tak było) :)

oddam do salonu Audi niech robią :D napisze co i jak :)

Opublikowano

oddam do salonu Audi niech robią :D napisze co i jak :)

Tylko żebyś wysokością rachunku nie był zdziwiony :evil:

Opublikowano
  • Autor

hehe mam 66% zniżki na robociznę i 25 % na części :)

Opublikowano

hehe mam 66% zniżki na robociznę i 25 % na części :)

:shocked:

Też tak chcę :wink4:

Pozdrawiam :good:

Opublikowano

hehe mam 66% zniżki na robociznę i 25 % na części :)

no to masz zadanie, wynegocjowanie znizek ogolnoklubowych :cool1:

Opublikowano

hehe mam 66% zniżki na robociznę i 25 % na części :)

no to masz zadanie, wynegocjowanie znizek ogolnoklubowych :cool1:

Przynajmniej dla Warszawy :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zniżki już są dla was :)

Na razie 5% na części i robociznę :) .

Po koniec tygodnia jak wszystko załatwię podam wam adres salonu w Wawie gdzie na hasło A4Klub.pl będzie mieli zniżkę ale to

w odrębnym wątku KONIEC OT :) napisze jak po serwisie sprawuje się żaba :)

Opublikowano

z niecierpliwością będę czekał na powrót twojej a4 z naprawy, bo w moim też są takie objawy

Pozdrawiam

Opublikowano

Zniżki już są dla was :)

Na razie 5% na części i robociznę :) .

Po koniec tygodnia jak wszystko załatwię podam wam adres salonu w Wawie gdzie na hasło A4Klub.pl będzie mieli zniżkę ale to

w odrębnym wątku KONIEC OT :) napisze jak po serwisie sprawuje się żaba :)

5% ??? :cool1: :cool1: :cool1: to znizka standard dla kazdego klienta, dla poprawienia mu humoru :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tak masz racje te zniżki są w godz. 6-9 i 19-21 o ile się nie myle :)

Ale da nas będą o każdej godzinie i więcej niż 5% :)

Opublikowano

No to czekamy na odpowiedź kolegi. Wg mnie świeczki i kąt wtrysku:) :quattro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.