Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie miasto w PL do zycia


SHITERS

Rekomendowane odpowiedzi

a jaki hotel potrzebujesz? centrum, czy może być dalej? jak nie masz zbyt sprecyzowane, to tak jak wyżej - booking.com. hoteli, hosteli, czy innych jest we wrocławiu pełno. jakbyś coś chciał jeszcze wiedzieć, to śmiało pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko jest z Bieszczad nad morze ;)

Polecam Wrocław, rozrost gospodarczy zwiazany z budową infrastruktury sprawia że praca dosłownie sama przychodzi. Tydzień temu rozeslalem cv do 5 firm, z każdej dostałem telefon na rozmowę, w każdej pozytywny wynik rekrutacji, w końcu to ja decydowalem gdzie pójdę do pracy jak i mogłem negocjować warunki zatrudnienia czy finansowe.

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

W jakiej branży pracujesz? Budowlanej?
Nie, nie. To że napisałem o infrastrukturze nie oznacza że "buduje miasto". Jak to często bywa na dolnym Śląsku jestem pracownikiem magazynu w firmie produkującej dietetyczne produkty spożywcze.

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej miasto wprowadź się na wieś ....

Będziesz oddychać świeżym powietrzem.

tąpniete z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mieszkam na wsi (no moze nie konkretnie, ale moje miasto to taka wieksza wioska)

Nie mialbym nic przeciwko, zebym mial np. 40km do duzego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to polecam Morąg. Małe miasteczko, kupa jezior i lasów, turystycznie latem na prawdę bomba. Do Olsztyna 48 km Elbląga również 50 Ostróda 25 km Iława 60 Gdańsk mniej niż 150 ( po nowej E7 półtorej godziny )

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fabrycznym krawaciarzem, ale polecam 3miasto jako miejsce do życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Bydgoszczy, Tak jak moi przedmówcy mówili o moim mieście, żyje się dobrze tylko trudniej z praca,

Jeśli miałbym zmienić miasto myślę ze tylko do 3-miasta chciałbym się przeprowadzić, Gdynia i okolice jakoś najbardziej mi leżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz miasta, które jest bezpieczne, zadbane, czyste, dobrze skomunikowane, posiada bardzo dobre drogi i cały czas się dynamicznie rozwija to polecam Rzeszów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz miasta, które jest bezpieczne, zadbane, czyste, dobrze skomunikowane, posiada bardzo dobre drogi i cały czas się dynamicznie rozwija to polecam Rzeszów ;)

Nie kpij sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Kraków to jest to dobre miejsce do pracy (wiele korporacji jest prowadzone przez młode osoby i są nadzwyczaj user friendly) ale do życia jedynie okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz miasta, które jest bezpieczne, zadbane, czyste, dobrze skomunikowane, posiada bardzo dobre drogi i cały czas się dynamicznie rozwija to polecam Rzeszów ;)

Nie kpij sobie

Chyba nie byłeś Kolego w Rzeszowie, miasto nie jest duże, szybkością rozwijania fabryk (zwłaszcza dolina lotnicza, nowe fabryki Hispano Suizy, Borg Warner, Rolls- Royce) w strefie ekonomicznej i okolicach naprawdę imponuje. Drogi i czystość- jak przyjeżdzają do mnie znajomi z innych województw to nie ma osoby która nie komplementowałaby właśnie czystości miasta i jakości dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać do tego tryskajacej fontanny, rondo-kładki, "dobudowanych" bus pasów, swieżej strefy parkingowej i mnóstwa przyjaznych galerii. Miasto innowacji, hehe

Edytowane przez mech15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać do tego tryskajacej fontanny, rondo-kładki, "dobudowanych" bus pasów, swieżej strefy parkingowej i mnóstwa przyjaznych galerii. Miasto innowacji, hehe

to co Cię tu trzyma? rozumiem że jeżeli jeszcze nie wyjechałeś to szybko planujesz?

Jeżeli szukasz miasta, które jest bezpieczne, zadbane, czyste, dobrze skomunikowane, posiada bardzo dobre drogi i cały czas się dynamicznie rozwija to polecam Rzeszów ;)

Nie kpij sobie

Bardzo konstruktywny ten Twój komentarz. Serio wpisałem to żeby jaja sobie porobić...

Co z mojego postu jest kpiną lub totalną nieprawdą?

Chyba kolego nie pamiętasz za dobrze jak wyglądało miasto 15 lat temu a dwa to nie widziałeś jak wyglądają inne miasta w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polaczek cebulaczek ? :D:D jak Cie tak boli kładka i fontanna to sie wyprowadz do lepszego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarus uraziłem twoja rzeszowską dumę? :D

Kolego myrmex to co napisałeś to chyba z folderu wyborczego Ferenca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolego nie pamiętasz za dobrze jak wyglądało miasto 15 lat temu a dwa to nie widziałeś jak wyglądają inne miasta w PL.

hahahah i co, wyżyje chłopak w Rzeszowie dzięki temu że miasto lepiej wygląda? :D

bo jeżeli sam wygląd wystarczy to ja polecam Zamość

aaa tylko nie ma za bardzo roboty ale w porównaniu z tym jak wyglądał Zamość 15 lat temu... :grin::grin::grin::grin:

Edytowane przez sprat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolego nie pamiętasz za dobrze jak wyglądało miasto 15 lat temu a dwa to nie widziałeś jak wyglądają inne miasta w PL.

hahahah i co, wyżyje chłopak w Rzeszowie dzięki temu że miasto lepiej wygląda? :D

bo jeżeli sam wygląd wystarczy to ja polecam Zamość

aaa tylko nie ma za bardzo roboty ale w porównaniu z tym jak wyglądał Zamość 15 lat temu... :grin::grin::grin::grin:

no z tym Zamościem to ostrożnie :)

Z tego co pamiętam to temat ma tytuł "jakie miasto do życia" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myrmex udam, że nie załapałem :)

ale tak szczerze - czy Rzeszów naprawdę jakoś się rozwija czy jest tam jak w Lublinie:

- masa ukraińskich studentów (polscy wybierają inne miasta)

- emerytów

- galerii handlowych

- ludzie 23-55 uciekli i są w Warszawie/Krakowie/zagranicą

- roboty bez znajomości zero - nawet do roboty w magazynie trzeba mieć znajomości*

* zaznaczam - w swoim zawodzie mam 5 lat doświadczenia w Polsce i w USA i nie należę do tych co tylko narzekają i szukają dziury w całym (mam nadzieję :P) - tylko tu naprawdę nie ma ofert.

pytam zupełnie szczerze - jak się wyprowadzałem z W-wy bo chciałem na wschód to brałem pod uwagę też Rzeszów ale nic o tym mieście nie wiem

Edytowane przez sprat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyjechałem na studia do Lublina, 5 lat studiowalem, skonczylem i juz zostalem. Wcale nie jest tak zle, jezeli chce sie pracowac i jest sie ambintym. Co prawda nie pracuje w zawodzie, ale na pieniazki i na miasto nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...