-
Jakie miasto w PL do zycia
Niestety potwierdzam slowa poprzednikow - Lublin bardzo fajne miasto do zycia, ale z praca masakra... Wysłane z S5 NEO
-
prośba o ocene logów 3.0 ASN Quattro
Tak wlasnie myślałem, ze z Uszkodzonym czujnikiem nie pokaże prawdy :-) no nic powymienia sie podstawowe rzeczy i zrobimy znowu - Dzięki Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
prośba o ocene logów 3.0 ASN Quattro
Witam Auto dopiero po zakupie, ma kilka rzeczy do zrobienia, ale dla pewnosci logi: pb: http://vaglog.pl/log_248092.html http://vaglog.pl/log_248091.html http://vaglog.pl/log_248093.html lpg: http://vaglog.pl/log_248094.html http://vaglog.pl/log_248096.html http://vaglog.pl/log_248095.html auto nie ma dwoch katalizatorów i dwie sondy z czterech są wyłączone. I jeszcze jedno pytanko, jak mozna vcdsem sprawdzic fazator w tym silniku?
-
Dobry i nie drogi lakiernik Lubelskie
Ja moge polecic moto express w Świdniku. Malowali mi zderzak i maske i drzwi do polowy i elegancko wygląda Wysłano z Xperia L
- Logi do oceny A4B5 1.8T ANB
-
[AEB] Montaż FMIC
Bov zakłada się zamiast dv a nie wg
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Panowie pytanko bo nikt w końcu jednoznacznie nie odpowiedział. Silnik 1.8t czy warto wycinać kąta i zamiast niego rurkę fi55 w obudowie kąta wspawac? Martwię się o ten polonezowaty dźwięk ( który występuje w wolnossacych benzynach - a jak jest z turbobenzyna?) przebieg 280 000
-
2,4 ile masy powietrza pełne obciążenie 3 bieg
Przy 170 koniach powinno być w granicach 140-150 przy odcieciu ale mogę się mylić :-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczow. Dopiero szykuje sie do zakupu A4 B5 ale juz niedlugo, juz niedlugo
kfasny
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta