Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] kpl. 19" opon letnich do 2500zł > ktore polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

na sezon letni 2009 trzeba sie rozgladnac za kompletem opon 235/35/19

Budżet max. to 2500zł

pytanie w co lepiej isc:

1. nowe ale mniej znane

2. uzywki znanych firm o biezniku od 7mm wzwyz

co polecacie < ktora opcja, jakie firmy, ktore modele> ?

Opublikowano

Tylko NOWE :) Tyle kasy wsadziłeś w auto :) do składaj i kup porządne :)

Polecam Dunlop TT max :)

Opublikowano

Myślę, że za tą kwotę to znajdziesz coś nowego i znanego a jak nie to dołóż 500 PLN i ciesz się pewnością.

Co z tego że używane mają bieżnik 7 mm jak nie wiesz jak były eksploatowane i w jakim stanie jest guma :gwizdanie:

Opublikowano

Ale jak już chcesz wydać taką kwotę na nowe opony to dołóż te 500 PLN i kup już konkretne :naughty: Jak nie to popytaj na forum chłopaków co handlują oponami, może taniej znajdziesz.

Opublikowano

Ja bym wolał się nie lansować amieć pewność, że jeżdżę bezpiecznie

Opublikowano

Continental Sport Contact 2, naprawdę polecam, posiadają rant chroniący felgę. Ja znalazłem na allegro "nowe" używki (7mm) dałem coś 250zł za sztukę.

Opublikowano

nówki

np nankangi ok 400zł sztuka

falken np ok 500zł

kumho ok 500zł szt

toyo jak dobrze trafisz to ok 670zł szt

rozmiar 235/35/19

ja kupuje nankangi bo polecaja na innych forach tylko tu nie :> :> :>

Opublikowano

A ja bym się nie zgodził z przedmówcą, Nankang to azjatyckie opony - w anglii widziałem takie za grosze. Tak samo Kumho które miałem założone na swojej audi. Jeśli niski profil to tylko renomowane firmy (DUNLOP, MICHELIN, CONTINENTAL itp. (kolejność przypadkowa :naughty:))

Opublikowano

A ja bym się nie zgodził z przedmówcą, Nankang to azjatyckie opony - w anglii widziałem takie za grosze. Tak samo Kumho które miałem założone na swojej audi. Jeśli niski profil to tylko renomowane firmy (DUNLOP, MICHELIN, CONTINENTAL itp. (kolejność przypadkowa :naughty:))

na zachodzie tylko nankangi wkładaja :>

u mnie na drugim forum autokacik full osob jezdzi na nich i chwala

ja kupuje :> najwyzej pojezdze sezon i zmienie :>

Opublikowano

Nie wiem, nie jeździłem. Przetestuj a później opisz na forum...

Opublikowano

za 2500 kupisz nowe tylko dobtrze przeszperać neta.....

Wiara chwali Nokiany ja osobiście nie znam polecam Dunlopy sam jeżdże :cool1:

Opublikowano

Jak dla mnie to Dunlopy, Goodyeary, no i te Toyo T1-R które są bardzo chwalone :good:

Opublikowano

poszukaj w sklepach internetowych, za 700-800zł /szt. powinienieś kupić Goodyear'y, Toyo, Fulde, Nokian'y

Opublikowano

Pogadaj z kolega z klubu "Nowak_Zg" mysle ze Ci pomoze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.