Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.8T ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ;) chciałem wam przedstawić moją Audi A4 B5 1.8T AEB + GAZ 1997rok.

Audi mam około pół roku przez te pół roku przeszła kilka zmian takich jak

Fotele skórzane

Kratki nawiewów z polifta

Oklejenie folia carbonową konsoli

Gałka zmiany biegów od golfa 4

Zawieszenie gwintowane

Felgi 18cali

Lampy przód z polifta zrobione zostały na czarno środki oraz zrobione USA

Dokładka zderzaka z Cupry R

Grill z polifta pomalowany na czarno

Emblemat S4 w grill

Blow off firmy Bailey Motorsport

Przelot z wydechem końcowym WmSport

Halogeny w zderzak od polifta

Lotka na tylną klapę

pewnie by się coś jeszcze znalazło ; )

W planach jest do zrobienia jeszcze

FIS

Zderzak przód S4

Inne Lampy Tył

Ps.Naklejek już nie ma ;D

Chętnie posłucham jeszcze waszych sugestii co bym mógł zmienić/dodać do niej ; )

Kilka Zdjęć

qoWVdX.jpg
kUVR1m.jpg
12mJKZ.jpg
OEJNtg.jpg
ShrFES.jpg
ySCIpq.jpg
K93T30.jpg
ET9iNE.jpg
LPERy0.jpg
W2FiPK.jpg
H77iyU.jpg
1fSpLB.jpg

Edytowane przez edson

Opublikowano

ładnie wyglądakolego

Opublikowano

troche za ciemno. ale jak kto co lubi . tez mam czarne auto ale bez przesady

Opublikowano

Mnie się podoba :) pokażesz jak to gada? :D

Opublikowano
  • Autor

troche za ciemno. ale jak kto co lubi . tez mam czarne auto ale bez przesady

Lampy tył lecą inne i felga tez będzie inny kolor ;) ale masz racje wszystko kwestia gustu ;)

Mnie się podoba :) pokażesz jak to gada? :D

znalazłem tylko taki kawałek ;D

https://www.youtube.com/watch?v=w9owo0PTIZA

Edytowane przez edson

Opublikowano

Soft koniecznie jeśli jeszcze jest seria :banan:

Opublikowano
  • Autor

Soft koniecznie jeśli jeszcze jest seria :banan:

Będzie ;) tylko nie wiem jak gaz będzie reagował na softa
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hehe witam prawie jak moja :hi:

Opublikowano

Soft koniecznie jeśli jeszcze jest seria :banan:

Będzie ;) tylko nie wiem jak gaz będzie reagował na softa

A jak ma reagować? But i idzie ;)

Kumpel w AEB śmigał na gazie, ja śmigam - wszystko hula :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Soft koniecznie jeśli jeszcze jest seria :banan:

Będzie ;) tylko nie wiem jak gaz będzie reagował na softa

A jak ma reagować? But i idzie ;)

Kumpel w AEB śmigał na gazie, ja śmigam - wszystko hula :thumbup1:

Za słaby reduktor mam;) muszę wymienić dopiero pójdzie Soft

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.