Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] filmy online ;)


qoperek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.films-online.pl/ tak sobie szukalem po necie czegos nie użytecznego i znalazlem stronke :evil: tylko ciekawe jak dlugo bedzie dzialac :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre do roboty :) bo lapki poblokowane a swojego już się nie chce wozić. Będzie jak znalazł.

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: ale shit no to za dlugo sie nie cieszylismy , a mialem zamiar dzis w pracy poogladac ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: ale shit no to za dlugo sie nie cieszylismy , a mialem zamiar dzis w pracy poogladac ;/

To już sobie obejrzałem film ... niech to jego raz mać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to sprawdźta taką.. www.flickpeek.com :naughty:

Strona działa już od dawien dawna, jedynym minusem jest jakość większości filmów, są różne mirrory, ale część z nich to fatalne kamery, albo z chińskimi napisami.. Trzeba przeglądać wszystkie mirrory.. Ale możecie sprawdzić - nie gryzie :)

Po za filmami:

Seriale, Bajki, Anime, Tv i coś tam jeszcze.

Kilka filmów już tak oglądałem.. plusem jest to że można przynajmniej zobaczyć czy film spoko czy zapowiada się padaka..

Podobnie z resztą jest na www.chomikuj.pl gigantyczny katalog wszystkiego (naprawdę) najlepiej filtrować ją poprzez google.pl

Czyli w szukajce piszemy np. "szukana fraza site:chomikuj.pl" [np. iron man site:chomikuj.pl] i zasysamy.. albo przeglądamy inne, można już poziomu chomika - w komentarzach wszyscy się tam ogłaszają.. Minusem jest limitowany transfer, ale koszt 1GB czy 2GB transferu to jakie 1zł czy 2zł także można sobie na to pozwolić - szczególnie z telefonu służbowego :evil:

(na chomiku można obejżeć pierwsze 10 minut filmu online za darmo - wystarczy moim zdaniem, żeby w miarę się zorientować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Tą mam zablokowaną. Pewnie jak zobaczyliby że dużo pakietów pobieram to zaraz by mi zablokowali :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:disgust: tez mam poblokowane w pracy ....

uparli sie jak osly zeby w pracy pracowac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie oglądasz ONLINE - bez pobieranie.. Buforuje się i tyle.. :wink4:

(chyba, że mówicie o chomikuj.pl - to sorry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w robocie mamy nadgorliwych inf. bo blokuja w sumie wiekszosc stron :kwasny: i ta tez jest ale dziala przez www.siteunblocked.info :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa :>.. Oglądałem Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki :decayed:, ale po godzinie oglądania się zatrzymał ;(. Wyskoczyło, Przekroczony jakiś limit transferu, trzeba było czekać godzine ;(..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gorąco polecam www.exsite.pl jest doslownie wszystko filmy rozne :P gry, programy, muzyka i wiele wiele innych :)

a do napisow lux program Napiprojekt :)

i juz przyjemnie oglada sie filmiki na kompie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdążyłem jeden obejrzeć, a teraz to mogę pograć w pokera :wallbash:, limity jakieś czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...