Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtyczki lamp przednich pokombinowane z kabelkami jak dojść do ładu?


mattii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Zakładam nowy temat bo nie mogłem znaleźć nic żeby się podpiąć. Otóż kupiłem auto bez jednej lampy zderzaka i błotnika. Zakup w ciemno ale po bardzo dobrej cenie. Jednak mam parę rzeczy do zrobienia i tu moje pytania:

1. Wtyczki od lamp przednich mają coś nawydziwiane, jak na zdjęciu widać, że w każdej jest dorobiony jakiś kabelek który nigdzie nie wchodzi nie mam pojęcia co to może być?? co z tym zrobić?? Najchętniej bym przy okazji wymienił też tą zniszczoną wtyczkę.

gnbafrjo.jpg

2. Kabel wiszący obok błotnika lewego od czego może być (dodam, że moje auto to anglik)

rstt55mf.jpg

3. Ostatnia rzecz na zdjęciu zaznaczone czerwonym kółkiem co to jest (był tam płyn chłodniczy ) czy ta dziura nie powinna mieć jakiegoś połączenia wężem do czegoś ew korka??

77zvxivy.jpg

Będę wdzięczny za wszelkie opinie i rady:) To moje pierwsze audi i chciałbym je trochę dopieścic


Zapomniałem jeszcze dopytać skąd powinny iść kable do klaksonu bo widzę, że oba są na wzmocnieniu ale nie mają wtyczek.

Edytowane przez mattii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wtyczki od lamp przednich mają coś nawydziwiane, jak na zdjęciu widać, że w każdej jest dorobiony jakiś kabelek który nigdzie nie wchodzi nie mam pojęcia co to może być??

Widocznie jakiś AS coś podłączał dodatkowego.

Takim to ręce łamać.

Jak zbędny kabel to odetnij i zaizoluj.

Kolejne zdjęcia zbyt małe by coś na nich zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zdjęcia poprawiłem teraz powinno być widać bez problemu. Kabelka tego dodatkowego się pozbyłem tylko wyszedł mi z wtyczki ten główny kabel zresztą było widać, że jest jakiś ponacinany i teraz ten jeden wisi i jest za krótki żeby go wsadzić do wtyczki a same wtyczki do lamp też chcę wymienić bo mają połamane zabezpieczenia. Pytanie jak przedłużyć ten jeden i jak go wsadzić do wtyczki? Dzięki za odpowiedzi, dzięki forum już troszkę naprawiłem i dała już sterowanie szybami i dach rozkładany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokup kabelek, utnij tyle ile Ci potrzeba, lutownica w rękę,a później na to opaska termokurczliwa i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze dopytam bo kabelek wyszedł z konektora czy wie ktoś jaki konektor to powinien być? Zakładam że są jednorazowe więc chciałbym się od raz też zaopatrzyć.

Pewnie głupie pytanie ale wole się upewnić ten kabelek to jakiś specjalny?? Wolę wiedzieć bo sprzedawcy za granicą to nie to co w PL

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wtyczek to były dopinane jakieś lampy. i ktoś próbował się wpiąć bezpośrednio w kable. co do wtyczki to mozesz kupić samą obudowę. wyjąc piny ze starej dobrze je polutować i włożyć do nowej obudowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...