Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek


mario199445

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam a4 b5 1.8 avant,mianowicie pompka centralnego buczy lecz nie zamyka drzwi, Po zamknieciu ich recznie bez problemu je otwiera. Wirnik w pompce wyglada na okej. Gdzie szukac przyczyny? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nieszczelnosc w układzie. Nasluc**j przy zamykaniu czy powietrze gdzieś nie syczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z centralką w audi a4 b5 mam orginalną centralkę założoną czyli z pompką bez pilota i po zamykaniu kluczykiem żadne drzwi się nie zamykają tylko te które zamykam i nie wiem w czym tkwi problem pompka sprawdzona i działa i gdzie szukać proszę o pomoc a i bezpieczniki są dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat żeby nie zakładać milion tematów. Co prawda u mnie pompka siadła tzn wirniczek co pompuje powietrze (?) i jak to jest z tymi oznaczeniami? jak mam 8L0 862 257 H to mam tylko taką pompke kupić czy mogę jakąś inna ewnentualnie przełożyć środek do mojej oryginalnej? i będzie ona działać jak mam fabryczny alarm i pilocik? bo już sam nie wiem co robić. Ceny tych pompek od60zl do 250 nawet a nie chce bubla kupić, który nie będzie mi działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zwykłą i zmień wirnik albo kup jakąś pod pilota z alarmem, ale żeby obslugiwala taką samą częstotliwość pilota, jak Twoja obecna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zwykłą i zmień wirnik albo kup jakąś pod pilota z alarmem, ale żeby obslugiwala taką samą częstotliwość pilota, jak Twoja obecna.

Wg tego 8L0.862.257 H - 1997-2003 - Alarm. Pilot - brak. (Audi A3/A4/A8) skąd mam wiedzieć jaką to ma częstotliwość? Jest pompa parę km ode mnie tylko z oznaczeniem E i z innym numerem zamiast L to jest 8D0 będzie to pasowało? 8D0.862.257 E - 1999-2003 - Alarm. Pilot (433 MHz) Dodatkowa syrena z aku. "GB." (Audi A3/A4) najwyżej ppdjade tam podlacze i sprawdzę czy działa jak nie to kupię oryginalna...

Wysłane z mojego HTC Desire 820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma pilota, to w zasadzie jakiej byś pompki nie wsadził, to będzie Ci chodziła. Tu nie obchodzi Cie częstotliwość. Ta z końcówką E tez jest bez pilota, tylko musisz sprawdzić, czy kostki są takie same i wyjście na węże. W ostateczności możesz podmienić tylko wirniki i tez będzie śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rozwiązanie będzie chyba najlepsze wyciągnąć ten wirniczek i wsadzićdo mojej pompki - powinno hulać jak nowe :) dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobiłem wężyk przy pasie od centralki bo był przerwany a centralka nadal nie działa a dmuchałem w ten wężyk co idzie do pompki centralnego w bagażniku i zamykają się tylko drzwi po prawej stronie i klapka od paliwa i nie wiem czy trzeba większego dmuchnięcia w ten wężyk czy jest coś popsute? proszę o szybką odpowiedz i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...