Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki dystans do 235/45/17 7,5J et45 ?


karolghibli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do zakupienia dystansów dla mojej a4 b6. Dystanse były by zakładane jedynie dla letniego zestawu kół tj. 235/45/17 7,5J et45. Zawiecha to ori 1BE. Na jaką firmę lub producenta zdecydować się ?? Jaką szerokość dystansu polecacie na przednią a jaką na tylną oś ?? Tak, żeby to już wyglądało super ale żeby nie obcierało :) Możliwe ze na przód pójdą jeszcze talerzyki sprężyn od a4 b5 co obniży go o jakieś 10-15mm, bo wydaje mi się że przód stoi deko wyżej niż tył, chociaż zależy kiedy i na jakim podłożu. Pozdrawiam.

Edytowane przez karolghibli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzałem się może, co?? I akurat nie było mowy o oponie 235 i zawieszeniu 1BE. Dlatego stworzyłem nowy temat, a tak wgl może komuś przydać się na przyszłość bo chyba sporo jest ludzi jeżdżących na takim zestawie jak mój. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest wziąść miarkę i zmierzyć. Dla szerokości 7,5 j w a4 b6 optymalne et to tak 28 -30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest wziąść miarkę i zmierzyć. Dla szerokości 7,5 j w a4 b6 optymalne et to tak 28 -30

Dzięki za odp :) tak chyba zrobię jak wrzucę już lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozejrzałem się może, co?? I akurat nie było mowy o oponie 235 i zawieszeniu 1BE.

Było w innych tematach i to wiele razy wałkowane.

Oj lenistwo lenistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem w tej samej sytuacji co kolega karolghibli i chętnie bym się dowiedział jakie jest optymalne rozwiązanie. :) Daj znać co wybrałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzałem się może, co?? I akurat nie było mowy o oponie 235 i zawieszeniu 1BE.

Było w innych tematach i to wiele razy wałkowane.

Oj lenistwo lenistwo.

Dobra nie spierajmy się już, jeśli chcesz coś podpowiedzieć to zrób to a jak nie to zakończmy naszą zbędną dyskusję :)

a ja jestem w tej samej sytuacji co kolega karolghibli i chętnie bym się dowiedział jakie jest optymalne rozwiązanie. :) Daj znać co wybrałeś.

Jeszcze pomyślę może ktoś coś podpowie, ale prawdopodobnie zdecyduję się na 13mm przód i tył 17 albo 18mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z tobą nie spieram ale ty nie czaisz nadal że ci podpowiadam.

Z linka który podałem przeczytaj post nr.2

Tam już padła odpowiedź na twoje pytanie.

Wystarczyło przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...