Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana wydechu


Tomek Kosakiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie wymiany wydechu w a4 b5 1.8 bo. Mam obecnie wydech z fabrycznie nałożona końcówka audi pojedyncza a chciałbym mieć wydech od 1.8t z dwiema końcówkami i teraz pytanie czy możecie podać jakieś linki do aukcji z takim wydechami. Planuję zmienić całość ponieważ w środkowym już mam chyba dziurę bo głośno zaczyna chodzić. I jeszcze najważniejsze czy będzie pasować od 1.8t do mojej?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że chce zmienić tlumnik środkowy wraz z końcowy i chce założyć od 1.8t ten z dwoma wylotem po jednej stronie;)

http://allegro.pl/audi-a4-b5-1-8-turbo-tlumiki-uklad-wydechowy-24h-i5155848434.htmlco sądzicie o tej aukcji ktoś jakieś opinie o tym ma , może doświadczenia ? Bo planuje taki uklad wydechowy zamontowac do mojej b5 i do tego takie koncówki http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5930511598&reco_id=fc621bfc-c6e0-11e5-83bd-02acb1a4884a&ars_rule_id=201

Ktoś by mógł coś ocenić

Czy jest ktoś obeznany w wymianie wydechu potrzebuje pomocy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej po prostu wymienić dziurawy środkowy, a zamiast wymiany ostatniego dla końcówek dać same koncowki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcowy już też jest do wymiany ;(

Więc jakiej firmy polecacie wydechy i gdzie mogę kupić wydech dobrej marki

kup orginalne uzywane na allegro , ja kupiel w idealnym stanie , jak nowe i w aucie cisza , pol roku wczesniej kupilem srodkowy i koncowy asmeta i głosno jak chu* , chcesz to mam lsniace podroby do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...