Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taśmy led do podświetlenie przestrzeni nóg


damcio335a

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, pare dni temu kupiłem na allegro taśmy led pod zapalniczkę i nie wiem gdzie je dokładnie podłączyć a chcę żeby świeciły się razem z podświetleniem w podsufitce, czy idzie gdzieś jakiś przewód pod który mogę się podpiąć czy muszę ciągnąć kable po słupku i dojść aż do tych lampek co świecą się w podsufitce ? :mysli:

Jeżeli jest tu jakiś temat o tym to proszę o podesłanie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/325901-podswietlenie-przestrzeni-nog/:D

Ja w tym tygodniu już to zrobiłem ale podłączyłem się oryginalnie do modułu komfortu. :naughty:

Założyłem żarówki z czterema ledami ale słabo to świeć, też myślę coś o pasakach led. :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podlączyłem się pod podswietlanie schowka najprościej bez zadnej ingerencji :decayed:5BKZgFk.jpg

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POd schowek no co ty przecież to bez sensu .. jak już na szybko to po słupku i do lampki albo do MC ..... ale do schowka to bez sensu ... otwierasz schowek i swiecą ci lampki pod stopami lipaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak uważam ale kolega wyżej pyra111 chyba tak zrobił lub coś nie czaję po tym rumie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POd schowek no co ty przecież to bez sensu .. jak już na szybko to po słupku i do lampki albo do MC ..... ale do schowka to bez sensu ... otwierasz schowek i swiecą ci lampki pod stopami lipaaaa

hahaha :facepalm: A wiecie jak działa podświetlenie schowka? :P Jak otworze auto z pilota zapala się wszystko w srodku łącznie z podswietleniem schowka i swieci te podswietlenie i reszta. Po zamknieciu drzwi po kilku sekundach podswietlenie u góry gaśnie i podswietlenie schowka przygasa a razem z nim pod nogami swietełka i swieca lekkim białym światełem Sprawdzcie jak działa napjpierw to podświetlenie świrki :D Przynajmniej u mnie w3l9psB.jpg

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że lampka w schowku świeci tylko po jego otwarciu? Chyba, ze siłownik uruchamiający podświetlanie schowka jest zepsuty... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomierzyłem dziś napięcia w b6. Z kostki za schowkiem idzie napięcie do siłownika który jak jest otwarty to świeci lampka w schowku .

A teraz napięcia ,( u nas oświetlenia jest sterowane V). Po otwarciu drzwi i ustawienia aby podświetlenia kabiny się wówczas włączało idzie 12V , natomiast w momencie gdy podświetlanie kabiny przygasa napięcie spada do ~4,5.

Zatem kolego

pyra111

masz pewnie odpięty słowniczek schowka. Co nie znaczy że jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...