Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralką


Krisss9394

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tu nowy więc w razie jakiś problemów proszę o wyrozumiałość. posiadam audi a4 b5 1,9TDI i mam w niej zamontowaną centralkę orginalną tylko z kluczyka bez pilota, ale nie reaguje nic po zamknięciu zamka z kluczyka ani od kierowcy ani od pasażera nawet nie słychać żeby pompką się załączała i nie mam oświetlenia kabiny po otwarciu drzwi tylko jak sobie sam włączę. Proszę o jakieś podpowiedzi gdzie mam szukać przyczyny. Za jakie kolwiek podpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wnęce bagażnika z prawej strony, tam jest pompka centralnego i zapewne ona jest niesprawna. Spróbuj jeszcze kluczykiem w klapie zamknąć/otworzyć auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompka była popsuta i kupiłem drugą i jest sprawna bo u kolegi sprawdzałem i w klapie też próbowałem i nic


bezpieczniki całe i nic nie reaguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez mam centralke bez pilota, a wie ktoś może jak ustawić moduł komfortu żeby szyby się otwierały z kulczyka i zamykały? Miałem to ale kiedyś po odłączeniu aku już tego nie ma ;( bardzo fajna opcja na lato..dodam że mam alarm ktory nie dziala, kiedyś słyszałem że to w centralce się ustawia, getronic 123 oryginal..proszę o pomoc jeśli ktoś wie coś o tym

A4 b5 97 adr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kriss ja tez mam takie problemy raz mi chodzi raz nie tylko u mnie elektryka jest do wymiany moze i u Cb jest cos problem z elektryka warto tez sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem CI ze tego kakretnie nw ale powinienes miec tam napewno zasilenie mase itp warto sprawdzic czy to jest moze gdzies CI sie przerwal obwod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że mam przerwany ten szlałfik od powietrza co idzie do tylnich drzwi przy pasach bezpieczeństwa jest przerwane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak poszukasz elektryka samochodowego. Sprawdź numer swojej pompki, odnajdź ją na tej stronie:

http://www.digakom.de/katalog.php?TYP_SORT=A&KAT_SORT=A4

w niektórych przypadkach jest podany pinout pompki - czyli informacje od czego przewody gdzie są podciągnięte, posprawdzać czy są napięcia tak jak powinny być. Masz chociaż multimetr? Bez choćby minimalnej chęci rozwiązania problemu nikt Ci tu nie wywróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pomiaru napięcia stałego, zakres do 20V. Odczytaj teraz numer ze swojej pompki i znajdź do niej schemat i do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź tez centrlke GT123 od dolu. Wykrec ja pod spodem 2 śrubki mocujace kabel i do czyszczenia lub latania kabli ja tak mialem.

Teraz mam tylko problem bo alarm nie reaguje na pilota. Dalej będę meczyl temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...