Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki jakie tarcze na tyl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Doradzcie pany jakie dobre klocki i tarcze do B8 po lifcie.Co by nie pylily i dobrze hamowaly.

Opublikowano

Klocki Jurid White

Tarcze Otto Zimmermann

Opublikowano

Ja się podłącze, na tył, warto wentylowane zakładać czy zostać przy pełnych? Jeżdżę raczej spokojnie.

Opublikowano

Zawsze warto z tym ze musisz zmieniac zaciski z jarzmami oraz tarcze.

Ale w Twoim przypadku lepiej jest zmienic przod bo seria to tragedia.

Opublikowano

Zawsze warto z tym ze musisz zmieniac zaciski z jarzmami oraz tarcze.

Ale w Twoim przypadku lepiej jest zmienic przod bo seria to tragedia.

Z przodem poczekam, bo kupiłem auto z nowymi tarczami i klockami także szkoda wywalać na razie. Tył mi się kłania powoli ale skoro trzeba wymieniać zaciski to dam sobie spokój i kupię nowe takie jakie są.

dzięki :hi:

Opublikowano
  • Autor

A co sadzisz o trw ate brembo czy bosh te co podales to jakies konkretne bo pierwsze slysze czytalem to niemiecka firma dosc dobra

Opublikowano

Zaloz co Ci sie podoba

Opublikowano
  • Autor

Myslalem nad ATE komplet ale jak czytam o tych co napisales to juz sie zastanawiam miales je zalozone

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak chcesz dobre i stosunkowo nie drogie klocki to takie Textary www.iparts.pl/czesc/klocki-hamulcowe-komplet-textar-2460601,audi,a4-avant-8k5-b8-od-2007-11,2-0-tdi-150km,5-6988-59566-100030-0-39-2460601.html
, według mnie na pewno lepsze od ATE :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A w czym niby lepsze od ATE ?

W 4 kolejnym aucie zalozylem ATE i jeszcze tarcze nigdy sie nie pogiely a klocki wystarczaly na dlugo ( jazda w wawie ) w przeciwiwnstwie do TRW i BOSCH ktore kiedys zalozylem do e46, po 5 tys byly tak zwichrowane i bily ze rece urywalo

Ja powiem tak na przod oryginaly lub ATE na tyl jak leci bo i tak prawie cala sila idzie przodem

Opublikowano

Zawsze warto z tym ze musisz zmieniac zaciski z jarzmami oraz tarcze.

Ale w Twoim przypadku lepiej jest zmienic przod bo seria to tragedia.

Dlaczego musi wymienic jarzma i zaciski do nawiercanych? Przeciez wymiarowo wszystko jest to samo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zawsze warto z tym ze musisz zmieniac zaciski z jarzmami oraz tarcze.

Ale w Twoim przypadku lepiej jest zmienic przod bo seria to tragedia.

Dlaczego musi wymienic jarzma i zaciski do nawiercanych? Przeciez wymiarowo wszystko jest to samo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kolega nie pytał o nawiercane tylko o wentylowane, a do wentylowanych musi się wymienić zaciski i jarzma.

Edytowane przez czarek76

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam zapytanie ,jutro chcę zakupić klocki do mojego auta,napewno będą ATE tylko mam pytanie zwykłe czy CERAMIC,czy ktoś z Was już takich używał?

Opublikowano

Ani Ate ani Ceramic, kup Ferodo

Opublikowano

Tak ja uzywam ATE od 10 lat, tarcze nigdy sie nie zwichrowaly, klocki przod starczaja mi na 50k, tyl na 60k

Edytowane przez Gość

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.