Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.


wit.s

Jak organizować papu/żarełko/jedzonko w godzinach późnonocnych podczas impry w Hotelu (pt i sob)-kos  

  1. 1. Jak organizować papu/żarełko/jedzonko w godzinach późnonocnych podczas impry w Hotelu (pt i sob)-kos

    • Ciepła kolacja - opcja I (60 zeta od osoby)
    • Ciepła kolacja - opcja II (50 zeta od osoby)
      0
    • Ciepła kolacja - opcja III (40 zeta od osoby)
    • "Zimne nóżki" (czyt szwedzki stół) - (ok 25 zeta od osoby)
    • Po co organizować cokolwiek-przywiozę sobie kiełbasę i zjem ją w pokoju :-)


Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie na każdej imprezie szwedzki stół jest optymalną sprawą, no tylko są mniej lub bardziej wypaśne stoły :lol: , więc opowiadam sie za szwedzkim stołem, przecież nie jedziemy tam żreć, tylko pobawić się, przepić i przekąsić, a jak ktoś przez te dwa dni nie zje kotleta na kolację to chyba nie umrze z głodu, a jak będzie miał umrzeć to mu sie coś dowiezie :lol:

opcja z kiełbasą jest zarąbista :lol::lol::lol::cool:

i nie narzucajmy tu niczego, bo zasobnośc portwela każdego z nas jest różna i co niektórzy mogą sie głupio czuć, np. 10 opowie się za wypaśną kolacja i przegłosuje 5 skromniejszych ludków którzy beda zmuszeni wysupłać te talarki...

także stół szwedzki, a jak ktoś chce wykwintnie zjesć to uda sie do lokalu odpowiadającemu jego standardowi życia :wink:

wyprzedzę co niektórych z komentarzem typu " jak nie ma ktoś kasy to po co jedzie ?" po to żeby spotkać się z kumplami z całej Polski i miło spędzić czas :twisted:

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIKI........święte słowa..........i znowu widzę rocznik 78 się odezwał :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIKI........święte słowa..........i znowu widzę rocznik 78 się odezwał :biggrin:

77 z drugiej połowy grudnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko jestem za szwedzkim stołem.I tak jak każdy będzie robił oddzielnie zakupy dla Siebie to będzie musiał wydać troche złociszy , potem to wszystko przygotować.A tak zapłaci się i będziemy mieli wszystko gotowe , tylko siadać i balować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zapłaci się i będziemy mieli wszystko gotowe , tylko siadać i balować :)

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy mieli wszystko gotowe , tylko siadać i balować :)
zgadzam sie bo chyba o to chodzi na takim wyjezdzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sprawę zakąsek uważam za wyjaśnioną

powtórzę się i zapytam jaka rasa krówek będzie wypasana ? bo z autopsji wiem że wypasanie wielorasowgo stada grozi, zwróceniem treści i nieudanym następnym dniem :rotfl:

tzn. zaopatrujemy sie na miejscu w lokalnym barze (co myśle trzeba uczynić) czy każdy przywozi swoje specyfiki :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze skoro udostepniają nam bar to będą się spodziewać, ze z niego będziemy korzystać :evil:

Jednocześnie od czasu do czasu pewnie trzeba będzie się pójść "przespacerować" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli widze że jednak propozycja szwedzkiego stołu w moim pokoju przeszła :wink:

no to super lecz co nie którzy nie zostana do niego wpuszczeni :bicz:

beda wpierniczać kielbase w swoich zakątkach :rotfl:

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak jest chętny do udostępnienia pokoju i czuwania do rana - a tak się na początku pienił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli widze że jednak propozycja szwedzkiego stołu w moim pokoju przeszła :wink:

no to super lecz co nie którzy nie zostana do niego wpuszczeni :bicz:

beda wpierniczać kielbase w swoich zakątkach :rotfl:

:a4fan:

dobre dobre :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko jestem za szwedzkim stołem.I tak jak każdy będzie robił oddzielnie zakupy dla Siebie to będzie musiał wydać troche złociszy , potem to wszystko przygotować.A tak zapłaci się i będziemy mieli wszystko gotowe , tylko siadać i balować :)

z tym to też masz Hugo swoją rację - może spróbujemy poprostu wynegocjować rozsądną cene - akceptowalną dla wszystkich bo z tym 25zł od osoby to chyba troszke przesada ( zgadamy się na priwa i zobaczymy co się da z tą ceną zrobić ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko jestem za szwedzkim stołem.I tak jak każdy będzie robił oddzielnie zakupy dla Siebie to będzie musiał wydać troche złociszy , potem to wszystko przygotować.A tak zapłaci się i będziemy mieli wszystko gotowe , tylko siadać i balować :)

jestem ZA !!!

a swoje zapasy i tak bede mial ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko jestem za szwedzkim stołem.I tak jak każdy będzie robił oddzielnie zakupy dla Siebie to będzie musiał wydać troche złociszy , potem to wszystko przygotować.A tak zapłaci się i będziemy mieli wszystko gotowe , tylko siadać i balować :)

jestem za :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko jestem za szwedzkim stołem.I tak jak każdy będzie robił oddzielnie zakupy dla Siebie to będzie musiał wydać troche złociszy , potem to wszystko przygotować.A tak zapłaci się i będziemy mieli wszystko gotowe , tylko siadać i balować :)

jestem ZA !!!

a swoje zapasy i tak bede mial ..... :twisted:

Dokładnie tak jak piszecie 'szwedzki' to dobry pomysł ale cos tam ze sobą zabiore

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbujemy poprostu wynegocjować rozsądną cene - akceptowalną dla wszystkich bo z tym 25zł od osoby to chyba troszke przesada ( zgadamy się na priwa i zobaczymy co się da z tą ceną zrobić ).

popieram trzeba jeszcze zadzwonić i coś wynegocjować

jestem ZA !!!

a swoje zapasy i tak bede mial ..... :twisted:

na wszelki wypadek też pewnie coś zabiore :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwóch ludzików , którzy zagłosowali na ostatni pkt ankiety , a nie jadą do Wisły.Czyli wychodzi na to , że zrobili to dla jaj.Idąc tym tokiem myślenia , to nie szanują naszej pracy , bo my tu staramy się wszystko ustalić.Czy myślicie jak walne im po ostrzeżeniu to dam im do myślenia ?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, wg mnie to nieładne zachowanie. Konsekwencje trzeba ponieś. Tu się j@///j nie robi.

Ja obstawiam szweda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...