Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.

Jak organizować papu/żarełko/jedzonko w godzinach późnonocnych podczas impry w Hotelu (pt i sob)-kos

  1. 1. Jak organizować papu/żarełko/jedzonko w godzinach późnonocnych podczas impry w Hotelu (pt i sob)-kos

    • Ciepła kolacja - opcja I (60 zeta od osoby)
    • Ciepła kolacja - opcja II (50 zeta od osoby)
      0
    • Ciepła kolacja - opcja III (40 zeta od osoby)
    • "Zimne nóżki" (czyt szwedzki stół) - (ok 25 zeta od osoby)
    • Po co organizować cokolwiek-przywiozę sobie kiełbasę i zjem ją w pokoju :-)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Muszę sobie obliczyć po jakim czasie wytrzeźwieję na tyle coby móc jechać do domu......

I tu pojawiają się korzyści wynikające z zabrania osoby towarzyszącej :twisted:

wit.s dobrze mówi :twisted:

Opublikowano
Co do drugiej nocy można się zdecydować na wspólne rożno ( które jest tam bardzo ładne co widać na fotkach ) koszt około 10-12zł od osoby, w cenie ( obsługa rożna, kiełbaski, pieczywo i ponoć jakiś grzaniec ) - to oczywiście tylko propozycja.

propozycja godna uwagi i przedyskutowania takie rożno to może być to :smile:

Opublikowano

szczegolnie z popiciem jestem za :exclaim:

Opublikowano
Co do drugiej nocy można się zdecydować na wspólne rożno ( które jest tam bardzo ładne co widać na fotkach ) koszt około 10-12zł od osoby, w cenie ( obsługa rożna, kiełbaski, pieczywo i ponoć jakiś grzaniec ) - to oczywiście tylko propozycja.

to może być to :cool:

Opublikowano

tylko to jest deko zalezne od pogody

Opublikowano
tylko to jest deko zalezne od pogody

Masz racje ale narazie możemy być dobrej myśli :biggrin:

zobaczymy na miejscu jak będzie :cool:

Opublikowano

ale panowie czy śnieg w czymś nam może przeszkadzać- tylko doda uroku no chyba że to bedzie deszcz... ze śniegiem :rotfl: wszystko sie okaże na miejscu :wink: a pogoda tej 'zimy' jest rzeczywiście nieprzewidywalna :twisted:

Opublikowano

tak se wlasniE przypominam jak ktoregos sylwka obchodzilem a Zakopcu i ktoregoS wieczora robilismy kulig polaczony z grilowaniem bylo -14 st C. a atmosfera byla goraca.

Nasze fury sa wy3małe, wiec my nie mozemy byc gorsi wiec...

GRILL :exclaim: GRILL :exclaim: :exclaim: GRILL :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Opublikowano

grylll smaczniejszy im bielej i chlodniej

a do gryllla % i będzie gorąco :lol:

Opublikowano
  • Autor

Dobra grill, dobra

Chociaż nie lubić zimno.

Ale grill dobra

A cóż my tacy zgodni :rotfl: :twisted:

Opublikowano
Dobra grill, dobra

Chociaż nie lubić zimno.

Ale grill dobra

A cóż my tacy zgodni :rotfl: :twisted:

Ja też nie przepadam za zimnem, ale jak będzie grzaniec ... :biggrin:

Opublikowano

Grill to bardzo dobry pomysł będzie można upiec kiełbasę :twisted:

Opublikowano

Grill w całości pod zadaszeniem a i 5 kroków od Hotelu więc pogoda nam nie straszna :wink:

[ Dodano: 16-02-2007, 12:25 ]

Koledzy wszelkie pomysły, za i sprzeciwy proszę wypisywać jako że prawdopodobnie dnia 19.02 będę ustalał szczegóły naszego pobytu z władzami hotelu - z góry dzięki :exclaim:

Opublikowano
Ja też nie przepadam za zimnem, ale jak będzie grzaniec ... :biggrin:

możemy podnieść temperature sztucznie :twisted: % a grzaniec to też % :twisted:

więc gryll gryll i jeszcze raz gryll+%

Opublikowano

ostatnio bylem na weekend w karpaczu i wlasnie mino mrozu robilismy ognisko/grill. no i powiem wam ze bylo zajefajnie.oczywiscie ze przyczynily sie do tego % :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli będą jakieś ustalenia - PLS niech zieloni modyfikują pierwszego posta coby aktualnie było (ja przez najbliższy tydzień będę odciety od sieci :-)

Opublikowano

Szczegóły harmonogramu zostały umieszczone w pierwszym poście ( na pierwszej stronie ) tematu urodzinowego - zapraszam do zapoznania się :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.