Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVB] A4 B6 1.9 TDI


sgn1808

Rekomendowane odpowiedzi

On miał kolor czarny bez perły, LZ9B jakoś tak. Końcówki na spokojnie jeszcze poprawisz :) To dobrze że wycieraczka już z głowy. A co teraz ze zderzakiem? kto poprawi? Czy kupisz nową dokłądkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładke kupię teraz zimą + dokładka z cupry, i wrzucę na wiosnę wszystko gdy będe malował. Na razie przyszły mi lampki z kablami (żaróweczki też w zestawie, także dzięki Kamilek za chęci [emoji6] ale do tego czasu zakupię ledy). Teraz stukam pomalutku talarki na boczki w el., mechanizmy podnoszenia, sterowniki itd. Wszystko co będzie mi potrzebne do el. z tyłu (dobrze że MK odpada [emoji1] ) i wrzucę to na spokojnie wszystko razem, nie będe się bawił na raty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, jak już będziesz robił el.szyby z tyłu to wtedy i światło zrobisz w drzwi. Wszystko za jednym razem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elekryki jak dla mnie mogło by nie być (chociaż i tak pewnie bym ją zrobił bo lubię dłubać hehe), ale młodemu muszę troszeczkę komfort podnieść [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, niech młody się cieszy [emoji3]

 

I łapie powietrze na postoju, a nie wyłazić i korbką kręcić [emoji6]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe prawda :-) Moja cora jak sie nauczyla otwierac el szyby to teraz sama sobie steruje :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tej że moja przednia dokładka była od momentu zakupu lekko sfatygowana, musiałem "dojrzeć" do decyzji o założeniu przodu s-linę. Ceny zderzaków kompletnych sa drogie wiec postanowiłem założyć i dociąć zamiennik pod zwykły. Zdjęć z samej pracy mam niestety niewiele za dużo różnych sytuacji przetrwało mi pracę i po prostu zapomniałem z tego wszystkiego. Zderzak dopasowany już na samochodzie, czekam tylko na termin u lakiernika oraz kratkę poliftową.13cd25f9198c0cd88bbb1dfdc72c56fe.jpg9ad9af83ee5003ea17b5b3f1b3604dfc.jpg3b1d26d1fb1bacffabc7395e0411fabd.jpg5333fe010f530d6f5aed3b887c625d46.jpg

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle :wink: na pewno duzooo pracy bylo przy dokladce, wiec szacun :hi: 

Czekam na fotki z efektu koncowego jak wroci od lakiernika i beda kratki :-) ale juz duzo lepiej wyglada :hi: 

Sline robi roznice :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kamil, pracy generalnie trochę było zważywszy na to że to był mój pierwszy raz gdy zdejmowałem zderzak przód... w drugą stronę masakra złapać te dwie śruby na imbus... mam nadzieję że za drugim będzie lepiej hehe mam jeszcze dokładki progu w kolor, ale już czasu brakło jutro jadę założyć i tel do lakiernika kiedy podbijać.

P.S. Kamil lampy tył kupione 2szt. I to była dobra decyzja ponieważ była by różnica o której rozmawialiśmy.

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki ze bedzie lepiej za drugim razem:-) zawsze to doswiadczenie wieksze :-) 

Jak juz zalozysz dokladki w kolor i zderzak ogarniesz to bedzie malina :-) 

To dobrze ze kupiles dwie lampy bo przynajmniej takie same sa:-) a ja tak zabiegany ostatnio ze nawet nie mialem czasu zdjecia lampy Ci zrobic :-( mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu bede mial luzniej to sam cos przy aucie pogrzebie :-) 

Czekam na fotki jak juz wszystko ogarniesz :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...