Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVB] A4 B6 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Według mnie srebrne najlepsze pod Twój kolor, czerń by się zlała z kolorem auta i by jak stalówka wyglądała :kox:

Szukaj tych RS4 bo dobre to ! :decayed:

Moje też wyglądają jak stalówki? xD

Opublikowano

Muszę zobaczyć Twoj setup [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kolor jak mojej. Jak zadbasz o lakier to bardzo się odwdzięcza długim połyskiem, nawet jak trochę się przykurzy ;) bezawaryjności i szerokiej drogi !

Opublikowano

Muszę zobaczyć Twoj setup [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Masz fotkę na poprzedniej stronie :D

Opublikowano

Hmm wszystko kwestia gustu, Tobie ma sie podobać przede wszystkim [emoji6] Ja tu widzę glebę, 18", spasowane koło i kozak [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Heh :D

Opublikowano
  • Autor

Według mnie srebrne najlepsze pod Twój kolor, czerń by się zlała z kolorem auta i by jak stalówka wyglądała :kox:

Szukaj tych RS4 bo dobre to ! :decayed:

i one zapewne wylądują :wink:

kamil-vag

Napisano dziś, 14:32

Kolor jak mojej. Jak zadbasz o lakier to bardzo się odwdzięcza długim połyskiem, nawet jak trochę się przykurzy ;) bezawaryjności i szerokiej drogi !

zaczyna się odpowiedni okres na to by spokojnie poświęcić temu czas pozdrawiam.

Edytowane przez sgn1808

Opublikowano

Te 18" z Rs mam u siebie i bez obniżenia te koło aż takiego wow nie robi...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Założymy, zobaczymy i ewentualnie pomyślimy nad BE :wink:


Myślę nad zakupem takiego zestawu co sądzicie:

http://allegro.pl/zestaw-led-cree-h7-60w-7200lm-zarowki-3-gen-3d-i5542754146.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=72421

żółte które było oryginalne 2 miesiące temu poleciały na półeczkę wtedy na próbę kupiłem najtańsze białe z możliwych wydając 10 zł za szt. właśnie jej żywot dobiegł końca :). Chciałbym poznać Waszą opinię na ten temat, jak z legalnością?. Pozdrawiam

Edytowane przez sgn1808

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Zbieranie gratów na wiosnę:

Wydech 1.8t

561a64780ac50b66e8e8c2865f9ae150.jpg

8c627b6d534663e10d55e9f7b5ac89d1.jpg

db8feaed1de9a616907df4d4accba9f2.jpg

osłona tłumika:

4c23eb612813901b05394615db0587cf.jpg

Listwy (niestety zamiennik nie z pianki PUR):

d6e02a8bae1ca233be2a4813f96f2281.jpg

dokładką ori b7:

df448d8697cacffa1313941c39524e80.jpg

do tego wszystkiego na wiosnę wpada koło ronala DTM + 225/40r18 rain sport 3

99b29d9a619eb809369bc14efff0154c.jpg

Czekamy na cieplejsze dni [emoji4]

Opublikowano

ładnie zbroisz się ;) 

Opublikowano
  • Autor

Nie zrobię w tym roku wszystkiego czego bym chciał, ale determinacja jest takze wszystko mozliwe [emoji4]

ktoś mi powie jak w ori listwach jest mocowanie ? Bo tu dziwnie z jednej mańki:

7e52608db9045b8dc0605d730dbcdd8c.jpg

Opublikowano

Końcówki będziesz wymienił na jakieś inne czy te zostawiasz od 1.8t ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kurczę chciałbym, ale teraz nie wyrobie chyba finansowo ze wszystkim. Za końcówki trzeba liczyć około 100 zl za sztuke, w tym miesiącu ubezpieczenie a każdy wie ze cyrk na kółkach z nimi, oleje filtry i świece idą od kolegi dzika takze kolejne 440 zl. Masz Zielu cos ciekawego? Myślałem narazie dospawac troszeczkę rury przed nimi gdyby sie bardzo schowały przy tej dokladce z b7.

Opublikowano

ładny egzemplarz;)

moze dokładki w kolor auta,do tego grill i kratka w zderzaku w czarny mam?

oczywiscie relingi zostawiłbym czarne,nie wymienialnym na chromy:)

Opublikowano

Zakładaj te co u mnie :good:

 

20141224_085404.jpg

 

20150117_131200.jpg

Edytowane przez Zieluu

Opublikowano
  • Autor
ładny egzemplarz;)

moze dokładki w kolor auta,do tego grill i kratka w zderzaku w czarny mam?

oczywiscie relingi zostawiłbym czarne,nie wymienialnym na chromy:)

Dzieki [emoji6], duzo pracy jeszcze by wyglądał tak jakbym chciał. Pomysłów na zmianę tyle.co dni w roku [emoji4]. Plany sie zmieniły dokladki pójdą w kolor ale pewnie nie teraz sa ważniejsze rzeczy do zrobienia(myślałem narazie zrobic je plastidipem tylko ciekawe ile puszek pójdzie na to). Ramka wokół grilla pójdzie czarna zostanie tylko znaczek srebrny z przodu i z tylu. Relingi zostana czarne to na pewno, ,zastanawiam się tylko jaki kolor dokladki b7 zastosować czarny? Czy w kolor samochodu jedno i drugie zleje sie z samochodem a chcialbym zeby sie odznaczala ale nie jakoś nie znacznie listwy w kolor samochodu pójdą teraz przy montażu. Zielu 90 ? Czy 100? Reszta pw do Ciebie [emoji6]

Opublikowano

Jak masz bawić sie plasti to ja na Twoim miejscu bym sie wstrzymał;)

moze czarny mat?jesli chodzi o dyfuzor od B7?

Opublikowano
  • Autor

Pewnie masz i racje w tym co piszesz tylko jak to siadzie grafitowy samochód szare dokladki i czarny dyfuzor ;) ? To moze i listwy drzwiowe w czarnym macie? Zeby to jakoś wspolgralo?, na pewno bede chciał zrobic dokładkę z przodu s-line (sam spod) i to by również.poszło w kolor ale kratki uwydatnic czarnym matem?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Wiosna zbliża się wielkimi krokami jak i dobijamy do 10 tys. Wiec dziś zagoszczą na pokładzie gadżety od Dzika (dziekóweczka), przy okazji wpadaj 4 nowe świece Beru

ed48e92e200822793e02dfa3b92d3e52.jpg

 

Nie długo również zabieram się za przyciemnianie lamp, do tego zawitają  Hidy noxon 5000k (podziekowania dla pezeta)

afc272877fbbb07c6f0e22be6b299d13.jpg

 

Edytowane przez sgn1808

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.