Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Problem z natryskiem na szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam mały problemik, może mi ktoś pomoże....

Gdy próbuję spryskać szybę to wycieraczki wycierają ale płyn nie leci na szybę. na początku (stało się to jadąc do Warszawy) myślałem że nie ma płynu, zajechałem na BP, kupiłem zalałem i d..a dalej nie działa. Potem na wsi próbowaliśmy coś obejrzeć ale dostęp tam słaby, przewody niewidoczne. próbowaliśmy na słuch i tak jakby ta pompka nie działał (bo nic nie słychać jak naciskam spryskiwanie), ale może to nie to?

Hmmmm.... proszę ewentualnie o sugestie co to może być albo o jakieś zdjęcie gdzie ta pompka się znajduje..... a może to bezpiecznik jakiś czy coś.... ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Sprawdz bezpiecznik, pompke, czy rurka od plynu nie spadla z pompki. Wydaje mi sie raczej niemozliwe zeby wszystkie cztery otworki sie pozapychaly ale profilaktycznie mozesz je poprzepychac szpilka. Tu masz jak sprawdzic pompke z ksiazki sam naprawiam, moze sie przyda:

pompkadk6.th.png

Opublikowano

Jak miałeś rozwidniony płyn na tyle że przymarzł a włączyłeś na dłużej spryskiwacz to pewnie pompka padła.

Opublikowano

to ja sie podlacze...mam pelny tylny zbiornik plynu do spryskiwacza a mimo to spryskiwacz ten nie dziala, czy ktos mial kiedys podobny problem?

Opublikowano

Było już trochę o tylniej wycieraczce i spryskiwaczu w Avancie warto poszperać przez szukajkę. W twoim aucie zapewne jest osobny zbiornik na płyn ... sprawdz stan płynu i czy silniczek działa.

Opublikowano

kurde, wogole nie mam czasu ostatnio, nawet nie mialem kiedy zajrzec, ale dzieki za rady - moze w weekend popatrze na to....

Plyn raczej rozwodniony nie byl.... poza tym samochód poprzedniego dnia mial dzialające spryskiwacze a nastepnego juz nie dzialaly, a stal w garazu (hurtowni) gdzie mrozu nie ma

[ Dodano: 14-02-2007, 10:22 ]

No i naprawione:

Wczoraj wieczorem odpalam i sporwdzam - nie działa, juz miałem do bezpieczników zaglądać ale profilaktycznie poruszałem kabelkami przy zbiorniku, testuję - działa.....

Co było przyczyną nie wiem.... :eek:

  • 1 rok później...
Opublikowano

dzisiaj demontowałem zbiornik spryskiwacza w sedanie prosta sprawa zdjąć koło, potem nadkole, następnie dwie śrubki z dołu jedna z góry i zbiornik zdemontowany okazało się, że wężyk spadł !!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.