-
[B5 ABC] Jaka instalacja LPG i gdzie w Warszawie ?
No po waszych opisach utwierdzam się w przekonaniu, że na gaz są zapalniczki pzdr.
-
[B5] Problem z natryskiem na szyby
dzisiaj demontowałem zbiornik spryskiwacza w sedanie prosta sprawa zdjąć koło, potem nadkole, następnie dwie śrubki z dołu jedna z góry i zbiornik zdemontowany okazało się, że wężyk spadł !!
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
co do rozszczelnienia silnika to najprawdopodobniej może chodzić o uszczelki, uszczelniacze, ale słyszałem, że te samochody mają zrobione uszczelki z nowoczesnych komponentów i nie powinno się nic dziać, ja mam przejechane ok 250.000 śmigam na mineralu Castrol GTX Magnatec High Milage, lałem wcześniej no mazdy 323 BG i cyka jak szwajcar pzdr.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hej Warszawiacy macie jakiś zaprzyjaźniony nie drogi servis, w jednym robiłem zbieżność to mi slalomem jechał, poza tym mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia a nie widzi mi sie wydawać kasy w ASO dzięki za kontakty pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hej a znacie miejscówkę wzdłuż trasy toruńskiej od Głębockiej do Radzymińskiej oj jeszcze dwa lata temu sie działo a teraz puchy, ale ja wyrosłem z bączków itd. chyba sie starzeje[br]Dopisany: 02 Marzec 2008, 18:37 _________________________________________________pić pić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej jestem użytkownikiem b5 z 97r. silnik 2.6 ABC po małym craschu !! z niezłym wypasem i chętnie powymieniam sie doświadczeniami z innym warszawiakami pzdr
capadona0700
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta