Jump to content
IGNORED

[B5 ABC] Jaka instalacja LPG i gdzie w Warszawie ?

samuray
 Share

Recommended Posts

Ja niedługo będę zakładał w EGP na Ostrobramskiej to Ci zdam relację

Tylko uważaj żeby nie palił Ci 18 na mieście, bo EGP ma opory przed ustawianiem w ruchu drogowym...

Polecam przeczytanie

http://lpg.info.pl/viewforum.php?f=1&start=0&sid=f53bf80c9859690279248e3de3dfee45

z tego co zdążyłem się zorientować to gość o nicku "nikoś wariat" jest z "wawy" i naprawdę w temacie gazowym ma duże pojęcie. Ja swój LPG nie zakładałem u niego , ale jeśli nie masz innego info o warsztatach to może warto u niego to zrobić...

To prawda z egp . Chodzi o moje A4 ktore pali na miescie nawet 20l - na trasie przy 120 okolo 13-14 taka robote Egp odwalilo. Sam montaz trwal 3.5h i byl perfekcyjny. Mam instalacje BRC z najwiekszym reduktorem brc i obecnie zalozone wtryski keihn -- poprzednio byly brc i tak samo sie sprawowaly- keihn pracuja bezglosnie - pozatym bez roznicy . Piotr z Egp podmienial juz sonde lambda na nowa, teraz ma pomysl zeby przeplywke dac nowa-- wiem ze to nic nie da ale niech dzialaja. Bo na zwrot kasy nie mam co liczyc. I nie wierze ze Prins by tu cokolwiek pomogl -- taka jest takze ich opinia. Moze problem tkwi w tym ze to wersja USA? Choc EGP twierdzi ze nie.. Benzyna cenowo spada a gaz w gore-- super wyszedlem na instalce :naughty:

To prawda z egp . Chodzi o moje A4 ktore pali na miescie nawet 20l - na trasie przy 120 okolo 13-14 taka robote Egp odwalilo. Sam montaz trwal 3.5h i byl perfekcyjny. Mam instalacje BRC z najwiekszym reduktorem brc i obecnie zalozone wtryski keihn -- poprzednio byly brc i tak samo sie sprawowaly- keihn pracuja bezglosnie - pozatym bez roznicy . Piotr z Egp podmienial juz sonde lambda na nowa, teraz ma pomysl zeby przeplywke dac nowa-- wiem ze to nic nie da ale niech dzialaja. Bo na zwrot kasy nie mam co liczyc. I nie wierze ze Prins by tu cokolwiek pomogl -- taka jest takze ich opinia. Moze problem tkwi w tym ze to wersja USA? Choc EGP twierdzi ze nie.. Benzyna cenowo spada a gaz w gore-- super wyszedlem na instalce :naughty:

A kiedy zakładałeś instalkę i jaki masz przebieg jazdy na LPG?[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 22:38_________________________________________________

Ja niedługo będę zakładał w EGP na Ostrobramskiej to Ci zdam relację

Tylko uważaj żeby nie palił Ci 18 na mieście, bo EGP ma opory przed ustawianiem w ruchu drogowym...

No właśnie to jest dziwne.Jak rozmawiałem z Piotrem powiedział że nie trzeba dostrajać na mieście.Montaż i jazda....sam się zaprogramuje :mysli:

Tak, byłem na lpg.info.pl i rozmawiałem już z Nikosiem.

Prawdopodobnie założę u niego gaz, bo widać, że fajny człowiek i zna się na rzeczy - rozmowa z nim była bardzo konkretna.

Jeszcze bez oglądania auta, powiedział co mam w nim zrobić przed przyjazdem do niego.

Tak, byłem na lpg.info.pl i rozmawiałem już z Nikosiem.

Prawdopodobnie założę u niego gaz, bo widać, że fajny człowiek i zna się na rzeczy - rozmowa z nim była bardzo konkretna.

Jeszcze bez oglądania auta, powiedział co mam w nim zrobić przed przyjazdem do niego.

Cieszę się że w jakiś sposób mogłem pomóc :good:

Witam ja mam instalkę Stag300 i już na niej zrobiłem w miesiąc 5000 i jest cudo.

Pali mi około 11 po mieście, a jeżdżę dość agresywnie.

Gaz zakładałem w Radomiu.

Jeśli by Cię interesowała instalacja tam, która zresztą polecam, to daj znać.

Goście którzy mi zakładali zajmuja się tylko gazem i bardzo dobrze się na tym znają.polecam

ja dałem 1900 zł, i tam też widać, że znają się chłopaki.

Wiadomo, że pali więcej niż na gazie, litr to na pewno, ale spalanie mam około 11 w cyklu mieszanym z przewagą miasto <Wawa>.

Gorąco polecam zakład: http://www.bluelpg.pl/

BLUE

05-120 Legionowo

Aleja legionów 16a

tel. (022) 774-38-94

kom: 0-601-900-800

Zakładałem w swojej a4 1.8T gaz śmiga aż miło. Kumpel w dwóch passatach - takie same silniki - również zero problemów.

Cenowo - BARDZO przystępnie.

Dla ludzi z okolic dobra oferta - przeglądy i wymiany filtrów w ramach gwarancji i nie tylko bardzo tanio.

Pozdrawiam i polecam.

Gorąco polecam zakład: http://www.bluelpg.pl/

BLUE

05-120 Legionowo

Aleja legionów 16a

tel. (022) 774-38-94

kom: 0-601-900-800

Zakładałem w swojej a4 1.8T gaz śmiga aż miło. Kumpel w dwóch passatach - takie same silniki - również zero problemów.

Cenowo - BARDZO przystępnie.

Dla ludzi z okolic dobra oferta - przeglądy i wymiany filtrów w ramach gwarancji i nie tylko bardzo tanio.

Pozdrawiam i polecam.

jaka konkretnie instalacja ?

Zakladaj u Nikosia nigdzie indziej niedość ze napewno graty bedziesz miał dobrze dobrane to solidnie założona instalkę i brak balaganu pod maską;) - czytam od jakiegoś czasu jego forum i kozystam z tej skarbnicy wiedzy a oto efekt http://lpg.info.pl/viewtopic.php?t=1484