Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przerywanie przy duzym obciazeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

Jakies 3 miesiace temu jadąc samochód zaczął przerywać przy dużym obciążeniu - wyczuwalne drgania na silniku przeniesione na cały samochód. Diagnoza u mechanika to poduszka pod silnikiem. Poduszkę wymieniono, problem pozostał. Sprawdzony przepływomierz, vacum pompa, egr, wymieniona pompa paliwa w baku i ostatecznie padło na pompowtryski ( wszystkie 4 miały dosyć dużo obniżone parametry - bipy na ok -60 do - 100). Odebrałem samochód od mechanika z zamiarem pojechania na sprawdzenie pompowtrysków - tutaj zaskoczenie - po 3 tygodniach postoju u mechanika samochód ożył.. Problem powrócił tydzień temu.. Powiedzcie proszę co to może być. Czy pompowtryski mogły się same nagle naprawić?? ZCo o tym sądzicie? Z mojego punktu widzenia to sprawa dostarczenia odpowiedniej dawki paliwa

Opublikowano

Może konektory nie łączą w wiązce do pd trzeba by zdjąć pokrywe zdjąć wtyczki uwolnić konektory podociskać kombinerkami i poskładać

Opublikowano
  • Autor

Może konektory nie łączą w wiązce do pd trzeba by zdjąć pokrywe zdjąć wtyczki uwolnić konektory podociskać kombinerkami i poskład

Dzięki za radę. Jutro postaram się to zrobić. A jak wygląda sprawa z odkręceniem pokrywy? Jest jakaś kolejność odkręcania i dokręcania?

Opublikowano

Niema żadnej kolejności, nietrzeba nawet uszczelki wymieniać na starej składasz i żadnego silikonu! Bo już miałem wiele przypadków że jak ktoś w tym grzebał to na silikonie poskładał i uszczelka na złom. I niedociągaj bardzo mocno potem pokrywy tak jak była dokręć z czuciem

Opublikowano
  • Autor

Wymieniony filtr paliwa i samochód śmiga, a miał 7 tys dopiero...

Opublikowano

Niema żadnej kolejności, nietrzeba nawet uszczelki wymieniać na starej składasz i żadnego silikonu! Bo już miałem wiele przypadków że jak ktoś w tym grzebał to na silikonie poskładał i uszczelka na złom. I niedociągaj bardzo mocno potem pokrywy tak jak była dokręć z czuciem

Łukasz minimalnie dawał mi sylikonu jak składał ale tylko w kilku miejscach tak delikatnie. Nie na całej powierzchni. Zobaczymy czy będzie mi cieklo

Edytowane przez Ralen

Opublikowano

To może miałeś gdzieś naciętą uszczelke bo wątpie by specjalnie ci Łukasz uszczelke uwalał. Ja odkąd w tym grzebie zawsze składam bez silikonu i niecieknie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.