Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Tomka - powolne zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, CelniK007 napisał:

Bardzo ładna sztuka :wink: 

Dzięki.

Cały czas w budowie:P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Coś modziłeś z kierownicą? Ja przymierzyłem u siebie czarną i jakoś średnio mi podeszła. Obecnie założyłem taką :)

adi.jpg

Opublikowano

a tak wyglądała czarna poliftowa

adicz.jpg

Opublikowano
6 hours ago, House said:

a tak wyglądała czarna poliftowa

adicz.jpg

I ty sie jeszcze zastanawiales czy czarna czy drewienko? Jak dla mnie czarna mega bardziej pasuje.. moze po prostu takie zdjecie nie wiem do konca ale na Twoim miejscu robilbym wszystko w jednym stylu..

Opublikowano
  • Autor

Kierownica na pewno będzie czarna, osłona kolumny czarna już jest i czeka na montaż, kierownicy ciekawej szukam.

Poza tym, zmienione będą srebrne ramki wkoło zegarów na ..... (cierpliwości :P już niebawem się okaże na jakie)

 

Opublikowano
Godzinę temu, tomo.td napisał:

Kierownica na pewno będzie czarna, osłona kolumny czarna już jest i czeka na montaż, kierownicy ciekawej szukam.

Poza tym, zmienione będą srebrne ramki wkoło zegarów na ..... (cierpliwości :P już niebawem się okaże na jakie)

Też nad nimi pracuję :D zamówiłem drugi komplet i będę eksperymentował. Raczej lakierował niż oklejał :)

Godzinę temu, tomo.td napisał:

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli dalej masz mod w planach to podrzucam foto jak wygląda czarna bo już zdążyłem zrobić moda z drewnianej. Kolumna czarna. Kiera czarna. Dla mnie wygląda z d*py :)  (mimo, że w ręku leży idealnie) szukam dalej tej swojej "jedynej"

 

PS jak będziesz sprzedawał swoją 4ramiona z MF to chętnie ją przytulę bo chyba wrócę do drewna lub oryginału :D

kiera audi.jpg

kiera audi2.jpg

Opublikowano
  • Autor

A propos czarnej osłony kolumny kierowniczej.

Ona nie jest czarna czarna (wg oznaczenia czarny soul)

Czyba że są inne odcienie jeszcze (no chyba że sie myle albo za bardzo czepiam).

Tak to z grubsza wygląda

9590804d9c8a6e19.jpg

a1c3f9028e11f270.jpgfd762a4cc7e7a4ac.jpg7fb81b3531194894.jpg

Taka mała przymiarka do nowego projektu.

d645c8fc7593c613.jpg66e8b1fad9f42939.jpg4af3cb1f7d008897.jpgba77c688cca1f6e8.jpg

 

Edytowane przez tomo.td

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Weekend majowy :D

Było

b401fe887141dda7.jpg

i jest :banan:

7dc473640ae7b7f5.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzieje się ale nie tak jakbym sobie tego życzył.

Taka oto niespodzianka

6bd1442e6e45a316.jpg

29023eefe05feeae.jpg

34fc984c5e8a7165.jpg

ac11b447c79f75f3.jpg

Ale i są też miłe akcenty.

Mody w trakcie ?

034c1375a9420db8.jpg

58108648136ede45.jpg

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie pierwszy raz auto rozłożone ?

13c53ff1e935e5e7.jpg

a89e444757803b4f.jpg

f93e60dc5aa8b0b1.jpg

Troszke przyyło nowych kabli w aucie

Instalacja pod fotochrom zewnętrzy i podświetlane klamki zewnętrne.

9f91b0002db2eb04.jpg

efe24e6190c412a3.jpg

Instalacja pod przetwornice 230V

1e92184008b92170.jpg

f94d51904984055d.jpg

4d41339bf32791b7.jpg

c0f12e4c5a5f862c.jpg

7892544bce0bfc90.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W sumie ostatnio mało się dzieje, prawie wcale.

Wpadł dodatkowy filtr powietrza.

c663dba98cb5d324.jpg

02e54a75a4da5551.jpg

Wymieniony rozrząd

 

 

c02f7df5bbe289f0.jpg

Przed wymianą

070f9f5d3d8aceee.jpg

i po wymianie

139d13238bf0a82f.jpg

8e7744473fb6e8d1.jpg

Przegląd przeszła klimatyzacja.

Teraz jeszcze wymiana oleju i filtrów.

Opublikowano
  • Autor

Nowy wygląd tyłu ?

f1495cdb627e1382.jpg

573b3da9b1b5042c.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowy wygląd lusterek i tylnych lamp?

 

 

Opublikowano
  • Autor

Mały, wiosenny setup tej jesieni ?

e59cafd8dbd105b6.jpg

ca989716924b44a2.jpg

657470f14099c7c9.jpg

Opublikowano
4 godziny temu, tomo.td napisał:

Nowy wygląd lusterek i tylnych lamp?

 

 

Czy mi się wydaje czy twoje lampy działają w pełni dynamicznie?

Opublikowano

Tył mega odmłodniał ;)

Opublikowano
  • Autor

Tak tył w pełni dynamicznie, wygląd i efekt wg mnie mega.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy w lampach tylnych montowałeś moduły? jeśli tak to gdzie kupowałeś? bo efekt świetny .

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.11.2018 o 20:18, paprykm3 napisał:

Czy w lampach tylnych montowałeś moduły? jeśli tak to gdzie kupowałeś? bo efekt świetny .

Lampy przeszły adaptację w firmie Cyber-Tek

Polecam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.