Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładne i zadbane audi :) Mody również na +. U kogo te ledy do wnętrza można zakupić? ;-)

Opublikowano

Bardzo ładne i zadbane audi :) Mody również na +. U kogo te ledy do wnętrza można zakupić? ;-)

U kolegi - Tomnik ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie pisałem, ale cały czas pomalutku działam przy audicy..

Wpadła nowa zaślepka zapalniczki :D

A także grubszy serwis, nowe wycieraczki Denso, olej motul komplet filtrów + Febi 6162 płyn do wspomagania. Mój już zrobił się z zielonego brązowy :decayed: No i niestety po zimie lewa osłona pękła i trzeba będzie nową załozyć + przy okazji wpadnie osłona pod skrzynie biegów.

 

DSC_0321s.jpg

DSC_0331.JPG

DSC_0329.JPG

DSC_0328.JPG

Opublikowano

Gdzie i za ile $ dorwales ta zapalniczke? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, muunv napisał:

Gdzie i za ile $ dorwales ta zapalniczke? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jedyne 27 PLN w ASO Rzeszów :)

http://allegro.pl/nowa-oryginalna-zaslepka-atrapa-zapalniczki-audi-i5978326049.html

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Każdy chwali wycieraczkę z q5, wiec u mnie wleciała...:decayed: Jak narazie jestem zadowolony, zobaczymy jak długo będzie ładnie wycierać szybę ;) W razie co ramię pasuje również z golf 7, audi a1, tuarega... Ja mam akurat z golf 7 ;Daudi.jpg

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam po dłuższej przerwie :) Z racji zakupu mieszkania i zamieszania z urządzaniem itp itd nie udzielałem się dużo na forum ale też nie zaniedbałem audicy i cały czas przy niej działałem.

  • wleciały bixy b8 polift
  • pomalowanie środków na czarno
  • nowe drl-e bez błędów-mogę polecić od Krystian Kawa na B6 elite
  • ogólne odświeżenie lamp-nowe klosze i białe kierunki
  • pełny serwis klimy z tune up-em - jak komuś śmierdzi na econie to polecam
  • serwis olejowy co 10 tys. km +wszystkie filtry i audica pokonuje kolejne kilometry bez żadnych awarii?

AUDIFOR.jpg

IMG_20181015_195758[1].jpg

jdijsi.jpg

Opublikowano

Super, że się sprawuje bezawaryjnie:oklasky:

Fajnie jeszcze by było jakbyś dokładkę cupry dorzucił :wink: koszt nieduży a robote robi..

Opublikowano

Super mody i cały czas do przodu widzę ;)
Różnica na soczewkach z b8+ wyczuwalna? Dużo lepiej świecą?

powiedz, te klosze lamp gdzie kupowałeś i po ile za sztukę? Nawet nie wiedziałem, że można je pojedynczo zakupić :P
Jak możesz, to zrób zdjęcie lampy z bliska, też tak od góry

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Adam87 napisał:

Super, że się sprawuje bezawaryjnie:oklasky:

Fajnie jeszcze by było jakbyś dokładkę cupry dorzucił :wink: koszt nieduży a robote robi..

Własnie o tej dokladce mysle juz od dluzszego czas, ale caly czas chodzi mi tez wydech na dwa kominy :)

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, jolley napisał:

Super mody i cały czas do przodu widzę ;)
Różnica na soczewkach z b8+ wyczuwalna? Dużo lepiej świecą?

powiedz, te klosze lamp gdzie kupowałeś i po ile za sztukę? Nawet nie wiedziałem, że można je pojedynczo zakupić :P
Jak możesz, to zrób zdjęcie lampy z bliska, też tak od góry

Dzieki ?

Stare moje klosze byly dość zjechane + odbłyśniki też w srednim stanie, także różnica jest kolosalna. Bede mial chwile to zrobie dokładnijesze zdjęcie lampy + nagram filmik jak to świeci w nocy. :)

Edytowane przez David91gtr

Opublikowano
  • Autor

A co do kloszy to kupilem z anglika cale lampy za 150zł i wziąłem sobie z nich tylko klosze ?

Opublikowano

Fajnie czyste klosze. Podaj namiar gdzie kupiłeś, bo tez mam zajechane. Nie wiem czy polerka pomoże, a na Ali za jakoś 400zl para. 

Edit. Ten sam czas odp :D to w fajnym stanie Ci sie trafiły. 

Edytowane przez MarcinL

Opublikowano
1 godzinę temu, David91gtr napisał:

Własnie o tej dokladce mysle juz od dluzszego czas, ale caly czas chodzi mi tez wydech na dwa kominy :)

Dokładka w salonie Seata kosztuje 150 zł a wydechy to już zależy jakie:decayed:

Także poprawisz przód i tył :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.