Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przepustnica AEB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bylem na kompie sprawdzic bledy wyskoczyl staly blad przepustnicy mechanik muwil ze elektronika w niej siadla da sie ja naprawic czy trzeba szukac drugej?dodam ze auto auto chodzi ruwno i obroty sa okej tylko jakby stracilo na mocy ale czy przepustnica ma na to wplyw??

Opublikowano

Od kiedy przepustnica w AEB jest sterowana elektronicznie? Chyba ze o cos innego mu chodzilo ~~

Musialbys chociaz podac tresc tego bledu zeby mozna bylo cos wywnioskowac.

Opublikowano
  • Autor

Od kiedy przepustnica w AEB jest sterowana elektronicznie? Chyba ze o cos innego mu chodzilo ~~

Musialbys chociaz podac tresc tego bledu zeby mozna bylo cos wywnioskowac.t

jest sterowana na linke ale jakas elektronika w niej jest, staly blad otwarcia przepustnicy czy jakos tak to ujol

Opublikowano
  • Autor

Coz, prewencyjnie mozna zaczac chociaz od jej wyczyszczenia. Lap instrukcje: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/244996-falujace-obroty-czyszczenie-przepustnicy-w-18t-anb/

niech sie wypowie ktos bardzie obeznany w temacie, muwilem ze obrorty sa ok nic nie faluje,spadek mocy moze powodowac przepustnica?

Edytowane przez michu123

Opublikowano

Na przepustnicy jest potencjometr. Jak potencjometr jest walnięty to nie naprawisz tego raczej.

Kup używkę przepustnicę za 50zł i będzie ok.

Opublikowano
  • Autor

kupilem uzywke mysle ze sam to wymienie czy mogl bykotos podpowiedzic jak to zrobic?

Opublikowano

Mega prosta sprawa. Tylko wyczyść tą używkę dokładnie benzyną ekstrakcyjną.

Odkręcasz opaskę na rurze do intercoolera i zsuwasz rurę.

Przepustnica jest na 4 śruby imbusowe - odkręcasz śruby i masz.

Musisz się przyjrzeć jak z linką, bo trzeba będzie odczepić. Jeszcze wtyczkę potencjometra odpinasz.

Opublikowano
  • Autor

a tak pytanie z innej beczki to jak jest uszkodzony potecjometr przepustnicy to moze spowodowac spadek mocy jak na kompie pokazuje blad brak sygnalu polozenia przepustnicy, blad staly, mimo iz obroty sa ok nic nie falaje itp?czy podaje ona jakes dane na turbine czy na inne rzeczy??

Opublikowano

Pewnie że może być spadek mocy .Miałem też uszkodzoną przepustnicę i obcinało doładowanie na 0.3 bara po jej wymianie było 0.6 bara.

Edytowane przez sawul

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za odp. Sawul

Opublikowano

:hi: nie ma za co.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.