Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Samoczynne otwieranie się szyb???????


gregor8140

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio idąc na zajęcia przechodziłem koło parkingu gdzie stoi moje Audi zobaczyłem że ma otwartą szybę od strony pasażera myślałem, że sie ktoś włamał ale nie było żadnego śladu nawet radio nieruszone może złodziej zobaczył multilocka i po prostu zrezygnował. albo ktoś nadszedł i musiał uciekać?? Czy może było to jakieś zwarcie w instalcjii i szyba otworzyła sie sama???

Chciałbym uzyskać jakąś odpowiedz bo nie mam pojęcia ???

a tak wogóle to tej nocy strasznie padał deszcz więc mam praktycznie zalaną całą stronę od pasażera w samochodzie, rano stało ok 3 cm wody !!!! Na szczęście mam w domu garaż i dobra nagrzewnice od Stara do ogrzewania garażu więc susze teraz to moje Audi

Jeżeli była to wina elektryki to przecież może mi sie to znów zdarzyć i w końcu ktoś sie na patoli i okradnie mi środek lub mi znów środek zaleje

Prosze o jakąs rade?? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz zamykam i otwieram normalnie , a zamknołem na pewno,

Bo jak pisałem szyba była całkowicie otwarta, wiec niesposób tego bylo nie zauwazyć ,z reszta ja zawsze sprawdza czy wszystko jest domkniete bo pod akdemikiem stawiam a tam speców nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie ze masz el szyby, tez miałem taki przypadek - w momencie kiedy wysiadałes z samochodu zapewne dotknales przez przypadek przycisku od zamykanie/otwierania szyb i sie stało;) nastepnym razem jak zamkniesz samochod sprawdz szybe czy jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregor8140 a rygiel drzwi był w pozycji otwartej czy zamkniętej bo jeśli był otwarty a szyba opuszczona to winne temu będzie uszkodzenie centralnego zamka (jeśli masz go z opcją domykania szyb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ten co wyskakuje i chowa się w górnej części obicia drzwi w momencie otwierania i zamykania centralnego zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby się same nie opuszczają

opuszczają, opuszczają ale też i jednocześnie centralny zamek się otwiera - dzieje się tak jak padnie zamek w drzwiach, ja kilka razy byłem przez sąsiadów w nocy budzony, że mam pootwierane przed blokiem auto i opuszczone w nim szyby i naprawa zamka wyeliminowała ten problem a zanim ją wykonałem to wyjąłem bezpiecznik od elektryki opuszczania szyb aby przechodniów tak nie raził widok opuszczonych szyb w aucie w środku nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie o zamku, z którego pompka otrzymuje sygnał do otwarcia lub zamknięcia rygla drzwi.[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 09:35_________________________________________________dokładnie chodzi o pękające luty na płytce drukowanej wewnątrz obudowy zamka, u mnie wygląda to tak :

aa2f24997eb6458fm.jpg

z tym, że ja mam centralny sterowany silniczkami elektrycznymi, w Audi jest pneumatycznie sterowany ale silnik czy pompka to tylko elementy wykonawcze a zasada ich sterowaniem polega właśnie na ich sterowaniu poprzez mikrowłączniki w zamku więc usterka ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja mam ten sam problem. I stwierdzilem ze to sam reka otwieram szybe bo jest w tak idiotycznym miejscu ten przelacznik ze az mysle ze projektowali go amerykanie a nie niemcy. PANOWIE PORAZKA AUDI TO WLASNIE TE PRZELACZNIKI i jeszcze do tego 5 bieg bo w morde mam 3,5 tys na 120 km/g. Heh ale ta plytke to tez sprawdze co kolega zdiecie dal. Dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...