Skocz do zawartości
IGNOROWANY

buja obrotami, brak mocy przy ruszaniu


damiana45

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z moim a4 1.8 turbo

Mojej audi dolegał brak mocy... Okazało się- padnieta turbina(urwany grzybek, połamane łopatki, pęknięta obudowa)... Wymiana na pewną po małym przebiegu turbine i moc jest ze mną.... Ale niestety zostały jeszcze pewne objawy a dokładnie: falowanie obrotami na biegu jałowym, oraz od czasu do czasu przy ruszaniu lub zmiany z 1 na 2 bieg ściskam gaz i zero jakiejkolwiek reakcji (te objawy były również przed wymianą turbiny). Po chwili bardzo wolno wejdzie na obroty i wtedy dopiero jedzie. Nie mam pojęcia co to może być...? Wymieniłem: turbine, przepływomierz, świece, sprawdzona szczelność, zawór ciśnieniowy przy turbinie...

Miał ktoś taki problem? Bardzo proszę o pomoc. Może namiary na dobrego mechanika znającego się na audi w Olsztynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,logi prawde Ci powiedza.

Pare pytan pomocniczych: jakiej firmy przeplywka,swiece?Zawor cisnienia,masz na mysli n75?W ecu zadnych bledow?

Przyczyn mozesz miec kilka jak nie kilkanascie.Zaczynajac od czujnika temperatury,konczac na turbinie - nowa/inna nie oznacza dobra.Nie jestem dobry w ocenie logow ale jednego jestem pewien - od tego trzeba zaczac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...