Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chłodniczka spalin -[BLB]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, orientuje się ktoś jaki numer chłodniczki spalin jest w 2.0 tdi 140km BLB? Bo poszukuje do swojego auta lecz jest kilka różnych rodzai i numerów tej chłodniczki i nie wiem ktora zamowic. szukalem numeru lecz nigdzie go nie widze :(

Opublikowano

03G131512AL

Opublikowano

Bierz od brd będzie z 2007 roku to sa te same

Opublikowano
  • Autor

Bierz od brd będzie z 2007 roku to sa te same

a jaki numerek jest tej od brd? bo jak patrze na allegro to jest ich sporo od 2.0 tdi i wszystkie są tańsze niż te co mi kolega wyżej podpowiedział.

Opublikowano

taki sam.

chłodnice do A4/A6 z 16V mają końcowe oznaczenia R, AK lub AL.

Opublikowano
  • Autor

taki sam.

chłodnice do A4/A6 z 16V mają końcowe oznaczenia R, AK lub AL.

http://allegro.pl/vw-audi-chlodniczka-spalin-egr-59129515r-i5079521155.htmlczy

http://allegro.pl/chlodniczka-spalin-egr-audi-a4-a5-a6-q5-03l131512a-i5977093801.html

http://allegro.pl/chlodnica-spalin-egr-03g131512al-vw-2-0-tdi-i5982021495.html

np one bedzia pasowały do mojej audi? Marudzę ale jestem w tym zielony.

Edytowane przez Gods

Opublikowano

dotyczy aukcji nr 3

ciekawe informacja nt. regeneracji ( cokolwiek w tym przypadku to znaczy) jest tak samo wiarygodna jak opis informujący o obecności EGR w chłodnicy... :decayed:


nie wiem skąd pomysł na pozostałe aukcje....

:facepalm: przecież litery, które podałem, nie dotycza jak popadnie, byle jakiego nru początkowego.... :decayed: musi być 03G131512 i do tego R lub AK lub AL

czyli 03G131512R, 03G131512AK, 03G131512AL,

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

dotyczy aukcji nr 3

ciekawe informacja nt. regeneracji ( cokolwiek w tym przypadku to znaczy) jest tak samo wiarygodna jak opis informujący o obecności EGR w chłodnicy... :decayed:

nie wiem skąd pomysł na pozostałe aukcje....

:facepalm: przecież litery, które podałem, nie dotycza jak popadnie, byle jakiego nru początkowego.... :decayed: musi być 03G131512 i do tego R lub AK lub AL

czyli 03G131512R, 03G131512AK, 03G131512AL,

Nawiązując do tematu w owej chłodnicy spalin naszła mnie taka usterka,przewód który w niej jest na końcu ma uchwyt na dwie śruby i jest on do owego uchwytu bodajże przyspawany-ten spaw puścił reszta jest ok,czy można to jakoś zespawać spowrotem czy trzeba wymieniać??

Opublikowano

Dzięki wielkie :hi:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

zmuszony jestem odgrzać stejka :) może tym razem ktoś mi pomoże - pany potrzebuje uszkodzona chłodniczke EGRu - może być pocieta, przypuszczać płyn chłodzący do wydechu -wazne aby był sprawny regulator podcisnieniowy z klapkami który przykrecony jest od spodu do chłodniczki i uszczelka pod to. jesli ktos ma i zalega mu na pólce to bym chętnie odkupił jak to sie mówi "w cenie złomu"-wydmuchało u mnie uszczelkę pod mechanizmem węgielo ta pokrywę zerwały się klapki we wnętrz.

Edytowane przez SotoM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.