Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silnik przerywa Szybka pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam takie problem silnik sobie szarpie w zakresie obrotów 0d 1 do 3 tyś pożnij idzie normalnie. cewki podmienione . nie wiem co dalej.

co najlepsze silnik odpala normalnie ,obroty nie faluja a szarpie jest tylko podczas przyspieszania. jak trzymam równo nogę na gazie to normalnie jedzie.

vag pokazuje 0 błędów.

wczoraj odkryłem że mam pęknięta odme ale do tej pory tak jeżdziłem i nie szarpało. to chyba nie jej wina.

Opublikowano

Podepnij do kompa i odczytaj błędy. Pewnie będzie coś o wypadaniu zapłonów. Wymieniłeś cewki, ale kable i świece też nie mają wieczystej gwarancji.

Opublikowano
  • Autor

o to chodzi żę świece wykręcałem w sobote i wygladaja dobrze.

na tym vagu co byłem nic nie pokazało a straciłem tylko 50 zł. i takie to latanie po mechanikach.

Opublikowano

To co ty kabla nie masz swojego?

Zloguj napięcia na cylindrach - zrób wykres - vag scope - i zobaczymy jak się kształtują napięcia.

U siebie jestem w podobnym momencie, ale poprawiłem to nowymi cewkami, tylko najpierw na VAGu sprawdziłem co podmienić.

Opublikowano

Zacznij od odmy. Masz dziurę w dolocie, ciągnie lewe powietrze to jak ma nie szarpać????

Opublikowano

To nie odma. U mnie cała odma była dziurawa przy silniku i nic od tego nie szarpało.

Opublikowano
  • Autor

Dzis wymienie odme. Nie mam kabla bo laptopa nie posiadam a nie usmiecha mi sie bujac po dworze z pctem.

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

Dzis juz auto nie szarpie i plynnie przyspiesza

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

Troche dziwne wczoraj pracowal ma 3 cylindry a dzis dobrze.

Opublikowano

Może po tym sobotnim przeglądzie świec, dobrze przewody wpiąłeś, czasem nie zaskoczy.

Odpal auto po ciemku zobaczysz czy nie mają przewody przebicia.

Opublikowano
  • Autor

Jak zobaczysz jak tam sa fajki i ich nie widac.

Opublikowano

Aaaa nie spojrzałem na model a wyżej ktoś o przewodach pisał i się zasugerowałem.

Opublikowano
  • Autor

o to sie nie boje bo cewki zostały podmienione wczoraj i dalej przerywał.

Dzis już jest dobrze niedawano co wymieniłem odme .

teraz mnie zastanawia jedno jak gaszę auto to słychać takie cos jak by powietrze uciekało z silnika. (psss).


Panowie jeszcze jedno kupiłem dziś rolke napinacza paska klimatyzacji i ona ma delikatny luz musi tak być czy jest uszkodzona????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.