Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zagadkowa usterka


Kamila Jezierska

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie a jak tak się stało, to wałek powie papa i możliwe, że trzpień też dostał po tyłku a wtedy będzie kaplica bo pompa też . Popychacz można sprawdzić w 10-15minut na spokojnie oraz krzywke wałka ssącego. Też nie bardzo rozumiałem napinacz paska rozrządu myślałem, że o napinacz łańcucha chodziło ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy potrzebuje pomocy w znalezieniu czesci ...

szukam wałka rozrzadu ssacego nr kat 06d109101 am ,podobno wina mojej usterki jest przesuniecie sie zeba na tym wałku ...przyczyna która to wywołała według kolejnego machera bylo nie wymienienie napinacza paska podczas wymiany rozrzadu ..

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eusathink: znaczy sie nastapiło przeskoczenie o jeden ząbek czy jak? bo tak troche nie składnie napisałeś/łaś. jeżeli nie jest uszkodzony to po co go wymieniać?

zapewne chodzi o to że rozrząd jest przestawiony o jeden ząbek czyli do poprawki skoro tak. dowiedź się dokładnie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik ustalil ze zab na walku sie zacina i trzeba wymienic walek niezgadzaja sie znaki na rozrzadzie podobno tak mi powiedzial przeszkoczyl o 3 zeby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za silnik? doklładnie oznaczenia itp ? szukasz wałka ssącego tak?

wpisz w googla ''wałek ssący model auta i rodzaj silnik'' wyskoczy napewno raczej nówki nie chcesz bo cena cie zabije

ale nie kupuj pierw zapytaj mechanika czy da ci gwarancje że to naprawi twoją usterkę

Edytowane przez Kruk_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do aso i zapytaj jaka cena oraz zapytaj o aktualne numery tego wałka ;) bo te co podałaś to pewnie są jeszcze oryginalne. Potem w google i popatrz na iparts allegro itp ale ja raczej tylko nowy wałek rozrządu bym proponował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...