Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spawana Głowica co robić ?


Kate Bałazy

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

miesiąc temu kupiłam Audi A4 B8 2007 2.08 170km diesel

Auto ma przelatane 157.000

W warsztacie szwagra wyszło, że auto ma spawaną głowicę.

Odezwałam się do sprzedawcy (firma pośrednicząca w sprzedazy od osoby prywatnej), nie chce mi tego zrobić, twierdzi, że właściciel robił to kilka lat temu i nie przewidują problemów ze spawem i że nic o tym nie wiedzieli przed moją interwencją.

Oczywiście wiem, że nic innego nie mógł mi odpisać.

Orientujecie się może, czy jest to możńa podciągnąć pod wadę ukryta? Domagać się wymiany części? lub zwrócić auto. Czy się tym nie przejmować póki co i liczyć się z wydatkiem (wymiana na używaną) w przyszłości?

Będę wdzięczna za informacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wada ukryta i gdybym byl na twoim miejscu walczyl bym o wymiane czesci choc napewno niebedzie to proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wada ukryta? Auto zostalo naprawione wg jakiejs tam sztuki dzieki ktorej jezdzi jak trzeba. Jak sie okaze ze zderzak byl pekniety i jest spawany a nie zostal wymieniony na nowy to tez wada ukryta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ogłoszeniu jest wyraźnie napisane "bezwypadkowy" a zderzak jest spawany to jest wprowadzanie kupującego w błąd i zawyżanie ceny. Nie wiem jak ty ale ja nienawidze jak ktoś robi mnie w konia i dlatego bardzo tego pilnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ogłoszeniu jest wyraźnie napisane "bezwypadkowy" a zderzak jest spawany to jest wprowadzanie kupującego w błąd i zawyżanie ceny.

niestety nie masz racji. wystarczy że w zdarzeniu drogowym nie było poszkodowanych osób lub też zderzak został uszkodzony wskutek dewastacji... :cool1:

W warsztacie szwagra wyszło, że auto ma spawaną głowicę.

w jakim celu auto trafiło do warsztatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim celu auto trafiło do warsztatu?

Bardzo dobre pytanie, piszesz ze wada ukryta bo auto sprawne ale glowica spawana - ale co tutaj jest wada? Skoro auto zostalo naprawione, jezdzi, nic sie z nim nie dzieje to gdzie jest wada ukryta?

Edytowane przez kuebk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...