Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taśma do kiery polifotowej


Gerek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam Podciwą a4 b5 z 95r. ADR która zakupiłem niedawno lecz poprzedniemu właścicielowi nie podobała się kierownica i wymienił ją od polifta sorry ze się rozpisuje :D mój problem polega na tym ze nie została zmieniona taśma pasująca do owej kierownicy 343396673_1_261x203_poduszka-powietrzna- i nie działa klakson oraz podłączenie od airbaga manetka kierunkowskazu również nie odbija po skręcie w prawo w lewo jest ok mniejsza z tym :)

znalazłem owy temat o wymianie : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75362-wymiana-kierownicy-czteroramiennej-na-poliftowa/

Wszytko ok ładnie znalazłem i kupiłem pokazana obudowę bo posiadam jeszcze tą przedliftową lecz za cholere nie mogę nigdzie dostać pokazanej na zdjęciu taśmy(zwiaka) 5e26f314ea01121am.jpgw takiej wersji. Dostępne sa tylko bez tego plastiku dookoła tasma-airbag-zwijak-alfa-romeo-156-radlo i moje pytanie jest takie czy owe taśmy sa modelowo te same nie chce kupić złej i wywalić hajsu w błoto czy przeprostu taśma z foto nr1 jest z innego modelu.

Przepraszam za chaotyczność wypowiedzi nie wiem dokładnie jak to wygląda bo jeszcze tego nie rozbierałem ani razu i nie wiem jak się określić do końca, ale jak by ktoś miał chęć mogilnym prosić o jakieś wskazówki, ewentualnie link do akucji.

Z góry dziękuje pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wszystko ładnie było spasowane musisz kupić dużą taśmę, (kwadratową). Są dostępne na allegro, ja osobiście kupiłem od kolegi z forum za 50 ziko. Wstaw temat do odpowiedniego działu że kupisz taką taśmę pewnie ktoś odpowie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam Podciwą a4 b5 z 95r. ADR która zakupiłem niedawno lecz poprzedniemu właścicielowi nie podobała się kierownica i wymienił ją od polifta sorry ze się rozpisuje :D mój problem polega na tym ze nie została zmieniona taśma pasująca do owej kierownicy 343396673_1_261x203_poduszka-powietrzna- i nie działa klakson oraz podłączenie od airbaga manetka kierunkowskazu również nie odbija po skręcie w prawo w lewo jest ok mniejsza z tym :)

znalazłem owy temat o wymianie : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75362-wymiana-kierownicy-czteroramiennej-na-poliftowa/

Wszytko ok ładnie znalazłem i kupiłem pokazana obudowę bo posiadam jeszcze tą przedliftową lecz za cholere nie mogę nigdzie dostać pokazanej na zdjęciu taśmy(zwiaka) 5e26f314ea01121am.jpgw takiej wersji. Dostępne sa tylko bez tego plastiku dookoła tasma-airbag-zwijak-alfa-romeo-156-radlo i moje pytanie jest takie czy owe taśmy sa modelowo te same nie chce kupić złej i wywalić hajsu w błoto czy przeprostu taśma z foto nr1 jest z innego modelu.

Przepraszam za chaotyczność wypowiedzi nie wiem dokładnie jak to wygląda bo jeszcze tego nie rozbierałem ani razu i nie wiem jak się określić do końca, ale jak by ktoś miał chęć mogilnym prosić o jakieś wskazówki, ewentualnie link do akucji.

Z góry dziękuje pozdrawiam.

kolego tutaj masz tasme http://allegro.pl/tasma-poduszki-zwijak-1j0959654ac-a6-a4-passat-b5-i5985151248.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki klucz potrzeba do odkręcenia kierownicy ? a4 b5 99r kierownica trzyramienna ?? jest tam zwykła nakrętka czy jakaś inna śruba? ktoś gdzieś pisał że jakaś gwiazdka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużą taśmę kupisz bez problemu do audi a6 od99 roku w górę,a3 8L FL tez ma dużą ale nie co się różni z tym ze bez problemu da się ja spasować z obudową.jak byś chciał okrągłą kupić to też ją się da spasować z obudowa pod duzą tasmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Darek, tak jak piszesz jest "gwiazdka" :) zdejmij poduchę to zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie chce dwa razy tego robić więc wole wiedzieć czy mam taki :decayed:

to jakiś torx??

Edytowane przez daro87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowej nie trzeba będzie adaptować? jak zamieniałem swoją na taką samą ale pod multi to później bez adaptacji się nie obyło... jak złapie błąd, że jest inna taśma to już nawet starą trzeba będzie adaptować.

jak to jest z przedliftami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torx 30 chyba albo 35

Torx30 to dwie śruby trzymające poduchę, a żeby odkręcić kierownicę od kolumny potrzebny jest spline M12

Edytowane przez pawelwor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torx 30 chyba albo 35

Torx30 to dwie śruby trzymające poduchę, a żeby odkręcić kierownicę od kolumny potrzebny jest spline M12

w sobotę wyciągałem i idealnie pasuje imbus 9 :) fakt że śruba inna ale idealnie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...