-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
dziś chyba naszedł dzień kiedy kierownica z s4 ląduje w krzakach i wraca stary ster.od 9 lutego tego roku w krzaki poszło 5 taśm.ostatnia przed chwilą po 10 minutach od montażu się spaliła(mała okrągła) a przed ostatnia wczoraj ni z gruchy ni z pietruchy się zerwała(działała najdłużej) nie wiem co jest nie tak.wszystko chodzi luźno i swobodnie a mimo to dzieją sie cyrki.Zwarcie robi się napewno na ścieżce od klaksonu mimo ze wszystko podłączone jak tu w opisach na porządnych przewodach,połączenia lutowane nic o nic nie dotyka.szlag mnie już trafia bo auto 2 raz na środku miasta zaczęło sobie trąbić,ponad 300zł na same taśmy wydane,a człowiek wsiadając do auta zamiast cieszyć się widokiem kiery myśli czy akurat to dzis sie cos spierdooli może ktos miał podobne przygody??i doszedł do tego co jest nie tak??
-
Polecane opony letnie
moje kormorany dziś doszły.wrażenia wizualne bardzo dobre.opony mają bardzo miękkie boki w porównaniu do innych które miętoliłem.bieżnika jest z 7mm.ogólnie wrażenie pozytywne.po świętach idą na auto i zobaczymy co i jak
-
Polecane opony letnie
a ile kilometrów zrobiłeś. bo ja np w zimę(od października do końca marca) robię jakie 5 tys km.wiec raczej powinno się patrzeć na przejechane kilometry a nie na ilość sezonów
-
Polecane opony letnie
oponytanio.pl opomarket.pl nie papuguje bo nie ma czego.zadałem konkretne pytanie na które nie padła żadna konkretna odpowiedź poza tym ze kolega upewnił mnie że mają rant ochronny.
-
Polecane opony letnie
kupiłem.jak założę i pojeżdżę to napisze jak się sprawują bo widzę ze tu nikt nic mądrego w tym temacie nie ma do powiedzenia
-
Polecane opony letnie
czy ktoś miał styczność z kormoranami gamma b2 rozmiar 225/40/18?? jak się to spisuje na drodze?? i czy maja rant ochronny bo gdzieś przewinęła mi się informacja że nie
-
dawid018 obserwuje zawartość Polecane opony letnie
-
Niezdecydowany wydech
wywal końcowy i wstaw rurę.będziesz zadowolony z efektu bo ani nie będzie za cicho ani za głośno
-
Xenon a spryskiwacze i poziomowanie
sam jeżdżę na hidach w swojej a6. był to jedyny sposób żeby w jaki kolwiek sposób poprawić widoczność w nocy.barwa oczywiście 4300k,lampy też mam nowe i dobrze ustawione.na starych był totalny dramat.w a4 światła szału też nie robią i gdyby tylko liftowe lampy były tańsze to zaraz bym montował hidy. nikogo z przeciwka nie oślepiam(chyba ze ktoś stoi na poboczu po prawej stronie ale to ze względu na kąt świecenia.w starych lampach była przesłona którą można było ustawić taki strumień światła jak w ksenonie.bardziej wkurzające od dobrze ustawionego hida w soczewce są lampy od anglików,źle powkładane żarówki,źle ustawione światła i luźne odbłyśniki. ja.zawsze obniżam światła nawet jak jadę sam i np jadę za kimś blisko i widzę że mogę mu świecić w lusterko to ZAWSZE obniżam światła
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
masz jakaś fotkę?? może kto już ledy zmieniał??i mnie barwa jest biała lekko wpadająca w ciepłą.a tak przy okazji to jak led zaczyna mrugać tzn ze się kończy??bo w a6 jeden mruga i strasznie irytujące to jest
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
no to ledy. może coś z potencjometrem nie tak??cyfry w zegarku i przebiegu jak widać??
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
ale nie jest tak białe jak ledy w kolorze zimnej bieli co w/g mnie wyglądało jeszcze gorzej niż teraz.za jakiś czas pokombinuje z jakąś cieniutką mleczną pleksą zamiast papieru albo zmienię licznik na inny bo przy prędkościomierzu wyskalowanym do 260 jest łatwiej.puki co po praktycznie 30 godzinach siedzenia lutowania,przymierzania efekt mnie prawie zadowala. chyba tylko potencjometr. ledy czy żarówki masz?
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
podłożyłem 2 kartki papieru białego.podświetlanie wyszło zbliżone do oryginalnego poliftowego.Jeszcze nie wiem jaki efekt jest w wieczorem ale w dzień wyglądało to całkiem przyzwoicie na chwile obecną u mnie jest coś takiego mniej więcej.w rzeczywistości barwa jest bardziej ciepła niż na pierwszym zdjęciu ale mniej niż na drugim
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
nic to nie da.wskazówki przed liftem nie chcą za bardzo świecić nawet jak da się pod nie bezpośrednio diodę.co do zegarka proponuje podświetlić chociaż 2 diodami sam zegarek.wtedy świeci pięknie na czerwono.mam tak u siebie i zdaje to egzamin.co do wskazówek to nie mam pomysły jak sprawić żeby świeciły ładnie po całości jak narazie u siebie mam problem również z prędkościomierzem. Niestety ten do 220 przepuszcza za dużo światła przez co w nocy razi.teraz kombinuje jak lekko przytłumić światło ledów żeby podświetlanie było jak w polifcie czyli nie typowy biały zimny lecz z lekka poświatą zółtego
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
polift ma predkosciomierz do 260 i obrotomierz z elektronicznym zegarkiem
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
myślę ze taki efekt jest do uzyskania po zmianie tarczy na te do 260km/h. one maja mniej kreseczek dzięki czemu mniej światła wydostaje się na zewnatrz
dawid018
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta