Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Taśma do kiery polifotowej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Posiadam Podciwą a4 b5 z 95r. ADR która zakupiłem niedawno lecz poprzedniemu właścicielowi nie podobała się kierownica i wymienił ją od polifta sorry ze się rozpisuje :D mój problem polega na tym ze nie została zmieniona taśma pasująca do owej kierownicy 343396673_1_261x203_poduszka-powietrzna- i nie działa klakson oraz podłączenie od airbaga manetka kierunkowskazu również nie odbija po skręcie w prawo w lewo jest ok mniejsza z tym :)

znalazłem owy temat o wymianie : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75362-wymiana-kierownicy-czteroramiennej-na-poliftowa/

Wszytko ok ładnie znalazłem i kupiłem pokazana obudowę bo posiadam jeszcze tą przedliftową lecz za cholere nie mogę nigdzie dostać pokazanej na zdjęciu taśmy(zwiaka) 5e26f314ea01121am.jpgw takiej wersji. Dostępne sa tylko bez tego plastiku dookoła tasma-airbag-zwijak-alfa-romeo-156-radlo i moje pytanie jest takie czy owe taśmy sa modelowo te same nie chce kupić złej i wywalić hajsu w błoto czy przeprostu taśma z foto nr1 jest z innego modelu.

Przepraszam za chaotyczność wypowiedzi nie wiem dokładnie jak to wygląda bo jeszcze tego nie rozbierałem ani razu i nie wiem jak się określić do końca, ale jak by ktoś miał chęć mogilnym prosić o jakieś wskazówki, ewentualnie link do akucji.

Z góry dziękuje pozdrawiam.

Opublikowano

żeby wszystko ładnie było spasowane musisz kupić dużą taśmę, (kwadratową). Są dostępne na allegro, ja osobiście kupiłem od kolegi z forum za 50 ziko. Wstaw temat do odpowiedniego działu że kupisz taką taśmę pewnie ktoś odpowie : )

Opublikowano

Witam.

Posiadam Podciwą a4 b5 z 95r. ADR która zakupiłem niedawno lecz poprzedniemu właścicielowi nie podobała się kierownica i wymienił ją od polifta sorry ze się rozpisuje :D mój problem polega na tym ze nie została zmieniona taśma pasująca do owej kierownicy 343396673_1_261x203_poduszka-powietrzna- i nie działa klakson oraz podłączenie od airbaga manetka kierunkowskazu również nie odbija po skręcie w prawo w lewo jest ok mniejsza z tym :)

znalazłem owy temat o wymianie : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75362-wymiana-kierownicy-czteroramiennej-na-poliftowa/

Wszytko ok ładnie znalazłem i kupiłem pokazana obudowę bo posiadam jeszcze tą przedliftową lecz za cholere nie mogę nigdzie dostać pokazanej na zdjęciu taśmy(zwiaka) 5e26f314ea01121am.jpgw takiej wersji. Dostępne sa tylko bez tego plastiku dookoła tasma-airbag-zwijak-alfa-romeo-156-radlo i moje pytanie jest takie czy owe taśmy sa modelowo te same nie chce kupić złej i wywalić hajsu w błoto czy przeprostu taśma z foto nr1 jest z innego modelu.

Przepraszam za chaotyczność wypowiedzi nie wiem dokładnie jak to wygląda bo jeszcze tego nie rozbierałem ani razu i nie wiem jak się określić do końca, ale jak by ktoś miał chęć mogilnym prosić o jakieś wskazówki, ewentualnie link do akucji.

Z góry dziękuje pozdrawiam.

kolego tutaj masz tasme http://allegro.pl/tasma-poduszki-zwijak-1j0959654ac-a6-a4-passat-b5-i5985151248.html

Opublikowano

jaki klucz potrzeba do odkręcenia kierownicy ? a4 b5 99r kierownica trzyramienna ?? jest tam zwykła nakrętka czy jakaś inna śruba? ktoś gdzieś pisał że jakaś gwiazdka ???

Opublikowano

dużą taśmę kupisz bez problemu do audi a6 od99 roku w górę,a3 8L FL tez ma dużą ale nie co się różni z tym ze bez problemu da się ja spasować z obudową.jak byś chciał okrągłą kupić to też ją się da spasować z obudowa pod duzą tasmę

Opublikowano

Tak Darek, tak jak piszesz jest "gwiazdka" :) zdejmij poduchę to zobaczysz

Opublikowano

no właśnie nie chce dwa razy tego robić więc wole wiedzieć czy mam taki :decayed:

to jakiś torx??

Edytowane przez daro87

Opublikowano

torx 30 chyba albo 35

Opublikowano

Nowej nie trzeba będzie adaptować? jak zamieniałem swoją na taką samą ale pod multi to później bez adaptacji się nie obyło... jak złapie błąd, że jest inna taśma to już nawet starą trzeba będzie adaptować.

jak to jest z przedliftami?

Opublikowano

nie trzeba nic adaptować :) wkładasz przykręcasz działa :)

Opublikowano

torx 30 chyba albo 35

Torx30 to dwie śruby trzymające poduchę, a żeby odkręcić kierownicę od kolumny potrzebny jest spline M12

Edytowane przez pawelwor

Opublikowano

torx 30 chyba albo 35

Torx30 to dwie śruby trzymające poduchę, a żeby odkręcić kierownicę od kolumny potrzebny jest spline M12

w sobotę wyciągałem i idealnie pasuje imbus 9 :) fakt że śruba inna ale idealnie pasuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.